27 Серпня 2023

Кристофер Баклі

315

Дякую за куріння!

Це справжній сучасний «крутійський роман», сповнений напруження і карколомних подій, що розгортаються у Вашингтоні в середовищі лобістів, які обстоюють у владних колах такі речі, як виробництво та розповсюдження тютюну, торгівлю алкоголем та зброєю.

Що кажуть про книгу друзі-книголюби «Вечора»?

Юлія Даниленко, головна редакторка Speka.media: «Насправді, цей роман читала двічі – колись давно ще російською, потім в оригіналі. Цікаво буде прочитати український переклад. Іронічний роман про неприємного героя, для якого немає нічого святого. Спершу веселить, потім підбішує, потім трохи лякає. Загалом прочитати варто – хоча б раз».

Лілія Шутяк, журналістка, викладачка: «Дуже чекаю цю книжку і вже оформила передзамовлення. Свого часу мене вразила екранізація цього видання і я його рекомендую своїм студентам на курсі з реклами та піару».

Тетяна Гонченко, авторка каналу «Непозбувний книгочитун»: «Маю в планах на читання цю книжку, бо моя робота дотична до галузі реклами. Мені завжди цікаво читати про те, як інформація впливає на людей, і як через неї можна маніпулювати. А ця книжка взагалі вже класика, радію, що виходить українською».

Ольга Ситнік, журналістка: «Нещодавно прочитала «Американського психопата», тому ця книга про корпоративну Америку видається цікавою. Погортаю в книгарні точно, а чи куплю, не знаю – можливо краще колись візьму в бібліотеці ;)».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
послухати

будь-якого вечора

Twenty One Pilots

безкоштовно ₴ дивитись тут
послухати

12 квітня, 19:00

O.Torvald

в тусовці

6 березня, 19:00

Віталій Ажнов

в тусовці

9 березня, 14:00

Дар’я Лісіч, ТУЧА, Alice Change, Vioria та інші

в тусовці

14.06 о 19:00

Олексій Дурнев та Володимир Дантес

від 590 грн ₴ купити квиток

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia