04 Вересня 2023

з 7 вересня

хоррор, трилер, містика

Монахиня 2

Події фільму розгортаються через 4 роки після того, що відбувалося у попередній частині. Сестра Ірен (Таїса Фарміга) знову віч-на-віч опиниться з надзвичайно потужною потойбічною силою в образі монахині.

Фільм жахів «Монахиня II» є продовженням однойменної стрічки, що вийшла на екрани у 2018 році, а також дев’ятим фільмом у франшизі «Всесвіт заклять». Обидва фільми «Монахиня» є спін-оффом «Закляття-2».

Цього разу режисерське крісло проекту посів Майкл Чавес. Джеймс Ван, який був сценаристом першої частини, продюсував стрічку. До виконання своєї ролі повернулася Таїса Фарміга, українка за походженням та молодша сестра Віри Фарміги, яка грає Лоррейн Ворен у інших фільмах франшизи.

Бонні Аарон, яка грає демона Валака, також знову з’явиться на екранах.

Зйомки фільму було заплановано на вересень 2022 року, але вони розпочалися на місяць пізніше запланованого терміну. Проходив знімальний процес у Франції.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Фанатів містичних хорорів не впевнена, що вразить, але новачкам може і сподобається».

Кирило Пищиков, кінокритик: «Дуже не люблю подібні горрори, бо вони зазвичай будуються на тупих скрімерах та джамп скейрах».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia