18 Вересня 2023

22.09.2023 о 19:00

від 390

НАОНІ ОРКЕСТРА – РОК ХІТИ ТА САУНДТРЕКИ

22 вересня 2023 року на сцені Будинку Архітектора прозвучать найкращі світові рок-хіти та саундтреки в унікальному аранжуванні НАОНІ Оркестра.

Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно та з вогником виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру є понад 40 маловідомих і дуже рідко вживаних у наші дні інструментів: від цимбал та бандури до майже забутих бугая, тилинки та дримби.

Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями для відомих світових хітів та сучасних композицій: поп-музика, джаз, шедеври рок-музики. І звичайно, найпочесніше місце у великому репертуарі оркестру НАОНІ займають твори українських композиторів.

Що про концерт кажуть музичні друзі «Вечора»?

Ігор Панасов, музичний критик: «Що б і з ким не робив НАОНІ, це завжди творчість. Тому навіть кавери в їхньому виконанні варті того, щоб на них витратити свій вечір».

Юліан Новак, співзасновник Музвар: «Бачу НАОНІ — автоматично ставлю хочу піти. Така ось проста онстанта, бо НАОНІ — це бренд, який завжди на рівні» .

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

послухати
концерти

25 травня, 18:30

послухати
концерти

16 лютого, 18:00

Latexfauna, Антон Тимошенко