18 Вересня 2023

з 21 вересня 2023

екшн, бойовик, пригоди

Нестримні 4

Нестримні отримують нове завдання, яке може врятувати людство від можливої ядерної війни. Керівник терористичної організації планує нелегальне транспортування ядерних боєголовок. Це здатне розпалити конфлікт, який з рештою може призвести до глобальної війни, що знищить світ. 

Бойовик «Нестримні 4» є продовженням трьох попередніх фільмів, що вийшли у 2010, 2012 та 2014 роках. Анонс продовження відбувся ще на етапі постпродакшену попереднього фільму, однак робота над ним затягнулась. Сильвестр Сталоне, який працював над сценаріями усіх попередніх частин, у 2017 році оголосив про вихід з проекту через творчі розбіжності. Згодом, заручившись підтримкою акторського складу він повернувся до проекту, однак вперше за історію франшизи не став брати участь у написанні сценарію. Основні зйомки проходили у Великобританії, Болгарії та Греції. У Салоніках зняли сцени, де збройні сили Греції були задіяні у якості масовки. Бюджет картини склав близько $100 млн.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Дуже змішані відчуття з цим кіно. Сама по собі франшиза, де постарівші герої бойовиків із мого дитинства зібрались разом, мені дуже подобається (боюся уявити, як би вона виглядала десь наприкінці 1980-х чи в 1990-х). Але, по-перше, в четвертій частині немає левової долі старого касту, по-друге, кіно офіційно продали в російський прокат. Тому, якщо чесно, досі дуже вагаюсь, чи варто його дивитись».

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Бойовик за 100 мійонів має буди принаймні видовищним».

Кирило Пищиков, кінокритик: «Діди трясуть піском з автоматами. Якщо буде настрій, то можливо і гляну».

Станіслав Литвинов, кінокритик та режисер: «Це один із небагатьох бойовиків, який я чекаю і хочу подивитись в період війни. Від нього не потрібно очікувати цікавий сценарій або ноу-хау візуальних рішень. Я не певен, що він буде цікавим сучасній молоді. Але в чому ж його успіх і яка причина очікувань, можна справедливо запитати. І тут відповідь дуже проста – це насолода від появи на екрані в одній компанії культових акторів 80—90 х років. Тож якщо вам трошечки за 35, ви цей фільм безперечно оціните, як і попередні частини. Такий собі привід відпочити за келихом хорошого віскі з давніми друзями з кіноекрану».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
подивитися

26-29 вересня

Безплатно ₴ деталі
подивитися

8 серпня

кінотеатри України

від 160 ₴ трейлер

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

подивитися
кінотеатри

8 серпня

кінотеатри України

від 160 ₴ трейлер