02 Жовтня 2023

O.Torvald. Концерт на замовлення

4 жовтня O.Torvald дадуть у Києві додатковий концерт до головного виступу 5 жовтня. Сет пісень до додаткового концерту слухачі зможуть скласти самі, запропонувавши пісня на сторінках гурту у соцмережах.

З початку відкритої агресії росії O.Torvald майже не давали концертів. Лідер гурту Євген Галич став до ЗСУ, а зараз перебуває у Києві та відновляється після виконання бойових задач в районі Бахмуту.

Що кажуть музичні друзі «Вечора» про концерт?

Ігор Панасов, музичний критик: «Це перший великий виступ O.Torvald після вимушеної паузи та того, як фронтмен Женя Галич вступив до лав ЗСУ. Для мене очевидно, що ці два концерти будуть новою енергією та новим досвідом, яким гурт поділиться зі слухачами. Тому ті, для кого O.Torvald взагалі мають значення як явище, обов’язково мають це побачити та почути».

Максим Комлєв, музичний оглядач: «Один із найкращих живих колективів України. Можу тільки уявити, наскільки Женя Галич і компанія зголодніли по великим концертам. Буде рок, буде гучно:)».

Юрій Береза, музичний оглядач : «Давно не грали, чому б і ні».

Єгор Фелюст, музичний оглядач: «Слухати та бачити музику від дійсного військовослужбовця коштує дуже багато. цінуйте цю можливість, бо війна може відняти її назавжди».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
подивитися

будь-коли

YouTube

безплатно ₴ дивитись
подивитися

7-16 червня

кінотеатри України

безплатно ₴ деталі
подивитися

будь-коли

Kola

безплатно ₴ дивитись

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

послухати
концерти

1 червня, 18:00

«ДахаБраха»