27 Серпня 2023

з 31.08.2023

бойовик, трилер

«Праведник 3: Остання глава» / The Equalizer

Колишній військовий Роберт Маккол переїжджає до Південної Італії, щоб нарешті втекти від свого минулого. Але навіть тут герой змушений згадати про бойові навички, коли виявляє, що місцеві кримінальні елементи з сицилійської мафії загрожують його новим друзям.

Дензел Вашингтон вже втретє і востаннє повертається до ролі колишнього морпіха та офіцера розвідки, адже навіть підзаголовок дає зрозуміти, що ця частина буде завершальною у трилогії.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Виглядає, як такий міцний середняковий бойовик. Те що треба, щоб розвантажити голову у вихідні» .

Олена Березюк, кінолюбителька та директорка з персоналу в JSC «LUX»: «Хочеться полоскотати нерви не реальними переживаннями нашої війни, а відволіктися на вигадані))»

Станіслав Литвинов, кінокритик та режисер: «Одразу відчувається присмак неаполітанської піци у світі кінематографу. Принаймні таке враження складається від вишуканої постановки кадрів у трейлері. Мало інгредієнтів – але всі найвищої якості. Мені особисто важко відповісти, наскільки зараз я чекаю вихід цього, адже бойовик не для кожного є релаксуючим жанром під час війни. Те що його варто буде колись подивитись – безперечно, але на широкому екрані я віддаю перевагу зараз іншим кінокартинам. Проте можу сміливо радити цей фільм тим, кого бойовики приваблюють, адже перші частини зарекомендували себе на високому рівні.»

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Якісний бойовик, який буде цікаво подивитись разом із коханим, адже у ролі спецагента на пенсії Роберта Маккола, який час від часу рятує когось від смертельної небезпеки, неймовірний Дензел Вашингтон. А якщо сподобається, кіносеанс можна пролонгувати за рахунок двох попередніх, вже вийшовших стрічок про цього героя. Тим більше, що автор фільму – режисер Антуан Фукуа, – вже проанансував своє бажання зняти приквел цієї історії, використавши для цього можливості штучного інтелекту.»

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
подивитися

будь-коли

YouTube

безплатно ₴ дивитись
подивитися

7-16 червня

кінотеатри України

безплатно ₴ деталі
подивитися

будь-коли

Kola

безплатно ₴ дивитись

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

подивитися
кінотеатри

7-16 червня

кінотеатри України

безплатно ₴ деталі