11 Вересня 2023

з 14 вересня 2023

трилер, містика, детектив

Привиди у Венеції

Місіс Рейнольдс (Мішель Єо) проводить спіритичні сеанси. Зазвичай події, що стаються під час таких вечорів, цілком відповідають певному сценарію.

Однак те, що трапилось цього разу, не піддається жодним поясненням. Єдиний, хто зможе зрозуміти, що ж сталося насправді, це Еркюль Пуаро (Кеннет Брана).

Детектив «Привиди у Венеції» знято за мотивами одного з романів Агати Крісті. Це третій фільм після «Східного експресу» та «Вбивства на Нілі», у якому детектива Еркюля Пуаро грає Кеннет Брана.

За сюжетом події відбувалися у Англії, але для екранізації їх перенесли до Венеції. Фільм не є суто детективною історією. 

Режисер та виконавець головної ролі Кеннет Брана охарактеризував свій новий проект як містичний трилер, а дехто з критиків назвав це фільмом жахів. Роман, за яким було знято фільм, один з останніх, написаних Агатою Крісті. За свідченням родичів, частину тексту вона записувала на диктофон, а помічниця передруковувала і допомагала їй редагувати текст.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Кеннет Брана продовжує створювати свій «всесвіт Агати Крісті» з альтернативним Еркюлем Пуаро у власному виконанні. Попередні «Убивство у Східному експресі» та «Смерть на Нілі» вийшли дуже добротними, тому очікую, що «Привиди у Венеції» теж будуть вдалими».

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Класика жанру – Еркюль Пуаро в інтерпретації оскароносного британського актора й режисера Кеннета Брана, гарантує якість. Крім того, славнозвісного детектива традиційно зіграє сам режисер».

Кирило Пищиков, кінокритик: «Попередні частини пригод Еркюля Пуаро хоч і не вражали новизною в детективному жанрі, проте були чудовою розвагою з яскравим візуалом».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
подивитися

будь-коли

Міша Кацурін і Антон Птушкін

безкоштовно ₴ дивитись тут
послухати

будь-якого вечора

Twenty One Pilots

безкоштовно ₴ дивитись тут
послухати

12 квітня, 19:00

O.Torvald

в тусовці

6 березня, 19:00

Віталій Ажнов

в тусовці

9 березня, 14:00

Дар’я Лісіч, ТУЧА, Alice Change, Vioria та інші

в тусовці

14.06 о 19:00

Олексій Дурнев та Володимир Дантес

від 590 грн ₴ купити квиток

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

подивитися
кінотеатри

16 травня

подивитися
кінотеатри

28 березня

подивитися
кінотеатри

14 березня