11 Вересня 2023

з 13 вересня

драма

Ранкове шоу (3 сезон)

У центрі сюжету серіалу «Ранкове шоу» – непросте життя ведучих популярних теле і радіопередач, під які ми звикли прокидатися вранці. Під час перегляду глядачі зможуть побачити усі таємниці таких веселих і життєрадісних на вигляд шоу, поринути в справжню безодню непомірних амбіцій, егоцентризму, небажання миритися з потребами і прагненнями оточуючих. «Ранкове шоу» наочно продемонструє, що насправді ховається за награними посмішками, за глянцем рейтингових передач, які сьогодні виходять мало не на кожному телеканалі.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Від сезона до сезона цей серіал тішить, думаю, буде гарне продовження».

Олена Березюк, кінолюбителька та директорка з персоналу в JSC «LUX»: «Працюю у медіа, отже, серіал про колег. Це цікаво. Ну й авторський склад теж приваблює».

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Прекрасні попередні сезони з блискучими акторськими роботами Дженіфер Еністон, Різ Уізерспун, а також решти героїв вже гарантують цікавий перегляд. Крім ідеального акторського складу, ми відкриваємо для себе лаштунки «світу створення телешоу», світу, який впливає на наші переконання, оцінки подій та всього, що відбувається навколо. Шекспірівські пристрасті, де вирішується доля кожного і немає місця для слабких. Нервові зриви, зради і тріумфи! Вже були і вибори, і рух #METOO. А якщо вважали, що планувалося лише два сезони, цікаво куди винесе героїв у третьому. Тим більше, коли впевнений у таланті задіяних акторів».

Кирило Пищиков, кінокритик: «Якраз потихеньку наздоганяю другий сезон, щоб потім увірватись у третій. Шоу поки що тримало планку, тож цікаво чи втримають в новому сезоні».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
в тусовці

28 червня, 19:00-21:00

Юрій Іздрик

від 390 ₴ квитки
послухати

5-7 липня, 16:00-22:00

від 300 ₴ квитки
послухати

21-23 червня

Олег Скрипка

від 550 ₴ деталі
подивитися

з 12 червня

Netflix

згідно тарифу Netflix ₴ дивитись

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia