04 Вересня 2023

з 21 вересня 2023

комедія, фантастика, сатира

Репродукція майбутнього

Події розгортаються в недалекому майбутньому. Автоматизація процесів та штучний інтелект вдосконалені настільки, що більшість задач, які раніше виконували люди, нині не потребують їхнього втручання.

На одну з компаній, яка забезпечує такий рівень технологій працює Рейчел (Емілія Кларк). Вона має дуже успішну кар’єру, заробляє великі гроші та чекає на підвищення. Її чоловік Елві (Чіветел Еджиофор) присвятив себе викладанню ботаніки і не в захваті від засилля новітніх винаходів.

Пара хоче стати батьками, тож Рейчел звертається до організації, яка надає в оренду подружжям штучну матку – яйце, у якому відбувається розвиток ембріону.

Популярний і дуже дорогий гаджет дозволяє жінкам ставати матерями, не роблячи паузу в кар’єрі. До того ж тіло не зазнає через вагітність жодних змін.

Мелодрама та фантастична комедія «Репродукція майбутнього» – дітище режисера та сценариста Софі Бартез. Це третій повнометражний фільм у кар’єрі Бартез, який вона зняла після 9 річної перерви.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Однозначно так. Це неймовірно цікаве фантастичне кіно, де ухил не в сторону того, як в майбутньому змінились технології, а те, як технології змінили нас. Чекаю».

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Що нас чекає у майбутньому – чи не це питання цікавить нас найбільше? Як не втратити почуття реальності й здатність кохати у часи штучного інтелекту і 3D?».

Кирило Пищиков, кінокритик: «Хорошої фантастики з цікавими концептами останнім часом виходить не так багато, тож мені це кіно цікаве».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
подивитися

26-29 вересня

Безплатно ₴ деталі
подивитися

8 серпня

кінотеатри України

від 160 ₴ трейлер

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia