27 Серпня 2023

1.09.2023

фентезі-комедія

за підпискою

«Розчарування» / Disenchantment 5 сезон

Принцеса-алкоголічка з демоном Люциком і ельфом Ельфо врешті поставить крапку у своїх пошуках змов та дослідженнях Країни мрій.

https://youtu.be/_4YP-lD6R_M

Що про мультсеріал думають кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Я вже й забув, що це анімаційний серіал існує. Треба освіжити в пам’яті попередні сезони. Пам’ятаю, що він був досить веселим.»

Станіслав Литвинов, кінокритик та режисер: «Розчарування» від того, що це буде останній сезон вже культового мультсеріалу для дорослих, від творців Сімпсонів та Футурами. І це той випадок, коли чекаєш його винятково в українському дубляжі від Simpsonsua. Жарти та комічні ситуації, вдало адаптовані під зрозумілий лише українцям гумор, робить мультсеріал одним із найочікуваніших аудіовізуальних антидепресантів. Взагалі я рекомендую перегляд українською згаданих вище трьох мультсеріалів лише для того, щоб збагатити розмовну мову. А якщо у вас хороше почуття гумору та самоіронії, ви дивились «Гру Престолів» та / або другий сезон «Чудотворців» і ніколи не бачили цей мультфільм – то можливо саме час почати. А ті, хто любить творіння Метта Ґрейнінґа вже давно з нетерпінням чекають на пригоди принцеси Бін, Люцика та Ельфо.»

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Анімація для дорослих у комедійному жанрі під силу не всім – чи то режисерам, что то глядачам) сподіватимемось, що фірмове почуття гумору автора серіалу Метта Грейнінга, його не підведе)»

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
подивитися

26-29 вересня

Безплатно ₴ деталі
подивитися

8 серпня

кінотеатри України

від 160 ₴ трейлер

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia