09 Січня 2024

з 11 січня

режисер Філіп Сотниченко

за ціною в кінотеатрах

У прокаті стартує «Ля Палісіада»

  • Рейтинг IMDb – 6,4
  • У прокат виходить з 11 січня

Це український фільм. Повнометражний дебют Філіпа Сотниченка. Кіно здобуло ряд нагород та номінацій на престижних міжнародних фестивалях.

Фільм уже назвали найкращим повнометражним ігровим фільмом за версією премії кінокритиків Кіноколо.

Сотниченко отримав нагороду як найкращий режисер на Міжнародному кінофестивалі в Сараєво, «Ля Палісіаду» відзначили призом «Найкращий фільм» на Вільнюському міжнародному кінофестивалі Kino Pavasaris, і призом ФІПРЕССІ на Роттердамському міжнародному кінофестивалі.

У грудні 2023 «Ля Палісіада» отримав головний приз на 41-му Torino Film Festival. Журі оцінило фільм за «режисерську свободу в побудові сцен».

Події розгортаються у 1996 році, в останні місяці існування смертної кари в Україні.

У центрі сюжету — судовий психіатр. Його спокійне життя змінюється, коли він має взяти участь в історії вбивства міліціонера.

Психіатр починає сумніватися у правильності системи правоохоронних органів, коли бачить беззаконність проведення судових експериментів над підозрюваним.

Але будьте готові. Кінокритик Ігор Кромф каже, що «Ля Палісіада» потребує від глядача постійно концентрації, щоб зрозуміти, а що власне відбувається, хто веде розслідування і про що це кіно.

На показі вже був Віталій Бардецький, музичний журналіст, колишній піарник «Океану Ельзи» та «Скрябіна», сценарист документального фільму «Вусатий фанк»: «Радянські українські 90-ті – стрьомна, хитка тема для кіна. Попередні спроби (включно з Носорогом) геть не заходили. Натомість, La Palisiada – на одному диханні. Тонка, візуально цікава стрічка з суперовими діалогами. Вітання режисерові, художникові з костюмів, операторові, кастинг директорові та знімальній групі назагал. Viktor Shevchenko, подякував за запрошення на прем’єру!».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн

01.03 о 19:00

Курган і Агрегат

від 750 грн ₴ купити квиток

27.02 о 18:30

Режисер - Роман Любий

вхід вільний ₴

будь-коли

Голос Америки

безкоштовно ₴ дивитись тут
в тусовці

14.06 о 19:00

Олексій Дурнев та Володимир Дантес

від 590 грн ₴ купити квиток

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

подивитися
кінотеатри

27.02 о 18:30

Режисер - Роман Любий

вхід вільний ₴
подивитися
кінотеатри

16 травня

подивитися
кінотеатри

28 березня