27 Серпня 2023

29 серпня

детектив, трилер, драма

за підпискою

«Вбивство на краю світу» / A Murder at the End of the World

Дарбі Гарт — молода непрофесійна детективка, яка є однією з дванадцяти щасливчиків, котрих запросив на зустріч у розкішний маєток таємничий мільярдер-відлюдник. Коли там відбувається загадкове вбивство, Дарбі повинна використати свої найкращі навички, щоб викрити злочинця.

Що думають про новий серіал кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Виглядає дось жвавим шоу, а якщо врахувати, що там всього сім серій, то це цілком собі непогана заявка на шоу для лінивих вихідних»

Олена Березюк, кінолюбителька та директорка з персоналу в JSC «LUX»: «Люблю таке кіно!)»

Станіслав Литвинов, кінокритик та режисер: «Чим мене приваблює цей міні-серіал, так це обіцянкою творців кардинально змінити образ детектива. Загалом детективні серіали – це один із моїх найулюбленіших жанрів, хоча на жаль часто вони банальні в сценарному задумі, але естетичні в кінореалізації. Тож чекатиму виходу «Вбивство на краю світу», який так загадково анонсувала платформа «Netflix». Чи стане він в один ряд із моїми фаворитами, чи розчарує – час покаже… Але можна впевнено сказати, що якщо виконавиця головної героїні – Емма Коррін зіграє бодай на 50%, як в ролі принцеси Діани в серіалі «Корона», то лише заради цього варто подивитись всі сім серій.»

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Коли молода приваблива жінка береться за розслідування вбивства на фоні розкішного пейзажу – це обіцяє бути красивим. А якщо молоду аматорку-криміналістку гратиме Емма Коррін, яка не сходить зі шпальт медіа не лише тому, що зіграла принцесу Ді у серіалі «Корона», це вдвічі інтригує»

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

подивитися

будь-коли

Олесандр Терен та Василь Байдак

безкоштовно ₴ дивитись тут