08 Грудня 2023

Вечірка Nobilitet про Нобелівську премію у Києві

Проєкт Nobilitet уже сьомий рік поспіль розповідатиме, за що, кому, і навіщо присудили цьогоріч нобелівку. А потім буде паті. Як і шо саме?

Спочатку з 11:00 будуть стріми лекцій від таких спікерів:

  1. Юрій Халавка – завідувач кафедри хімії в ЧНУ, доктор хімічних наук розповість про те як квантові точки змінюють властивості та як вони застосовуться в сучасних технологіях.
  2. Ксенія Гулак – редакторка «Моя наука» та генетикиня в Інституті зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України розкаже про мРНКта нові типи вакцин та як вони впливають на медичні дослідження та біологію.
  3. Світлана Благодєтєлєва-Вовк – кандидатка економічних наук і голова ради ГО ТРОН розкриє тему гендерної рівності в економіці – чому це важливо та як це впливає на сучасне суспільство.
  4. Олена Шевченко – правозахисниця та феміністка, засновниця «Маршу жінок» і лауреатка премії «Жінка року» від TIME 2023 поговорить про значимість боротьби за гендерну рівність та права жінок та вплив цього на міжнародну політику.
  5. Богдана Романцова – літературна оглядачка «Українського тижня», редакторка видавничих проєктів видавництва «Темпора» поділиться думками про гіпнотичні романи Йона Фоссе та пошук Бога в літературі – та як це впливає на сучасну літературну сцену.
  6. Володимир Безгуба – кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник лабораторії надпровідної квантової електроніки розповість про аттосекунди та нові можливості і їхній вплив на сучасні дослідження в області квантової фізики.

А потім, з 17:00, буде офлайн-препаті, можна буде зустрітись із лекторами та обговорити всі питання, що виникатимуть протягом стріму, і долучитись до дискусії про доречність вручення премії під час війни та загалом ролі науки, культури і політики у такі складні часи.

Будуть дискутувати:

  • Ксенія Семенова – заступниця голови комісії Київської міської ради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг, проректора з інновацій в НАУ;
  • Єгор Стадний – перший проректор Київської школи економіки;
  • Валерія Палій – кандидатка психологічних наук, президентка Національної психологічної асоціації.

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
подивитися

26-29 вересня

Безплатно ₴ деталі
подивитися

8 серпня

кінотеатри України

від 160 ₴ трейлер

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

в тусовці
тематичні вечорниці
від 500 ₴ квитки
в тусовці
тематичні вечорниці

27 липня, 18:00