04 Вересня 2023

з 7 вересня 2023

драма

170-310

У всіх кінотеатрах: драма “Я, Ніна”

Популярна ведуча відомого на всю країну телевізійного шоу Ніна Сокіл (Ксенія Хижняк) дізнається про страшну хворобу. Усвідомлення реальності настільки лякає, що жінка з головою поринає в роботу. 

Драма «Я, Ніна» – це фільм спродюсований Яніною Соколовою. У основу сюжету лягла реальна історія з життя телеведучої.

Над проектом почали працювати у 2019 році. Тоді фільм став одним із переможців конкурсного відбору Держкіно та частково отримав державне фінансування. Передбачалося, що головну роль виконає Яніна Соколова, а режисерське крісло посяде Володимир Харченко-Куликовський.

Згодом концепція дещо змінилася. Для роботи над сценарієм та режисури було запрошено Марисю Нікітюк. Фільм перестав бути біографічним, на головну роль було запрошено Ксенію Хижняк, а Соколова стала продюсеркою.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Дивився цей фільм на кінофестивалі «Миколайчук Open», але ще раз сходжу з задоволенням. Дуже хороша, людяна та мотивуюча історія. Марися Нікітюк – одна з найсильніших українських режисерок свого часу».

Олена Березюк, кінолюбителька та директорка з персоналу в JSC «LUX»: «Цікава історія, цікавий персонаж. Одужання онкохворих – глибока масштабна тему, яку треба всебічно висвітлювати».

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Український фільм про нас обов‘язковий для перегляду в часи глобального апгрейду».

Кирило Пищиков, кінокритик: «Про «Я, Ніна» чув вже багато відгуків, тому максимально зацікавлений у перегляді».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia