19 Липня, 2023
життєстиль
Любить “Шубу” і може заснути будь-де: як проводить свої вечори Ivan NAVI
Автор: Тучак Оксана
Ivan NAVI – український співак, йому 31 рік, виконує танцювальну україномовну музику. В ефіри радіостанцій увірвався із хітом “Такі Молоді”. А композиція “Коли Нема Тебе” стала піснею 2020 року на радіостанціях України. Сьогодні, 19 липня, в Івана прем’єра треку “На Мить”.
Як проводить вечори вдома, на роботі та гастролях, Іван розповів для “Вечора”. Далі — його пряма мова.
Фільми, смачна вечеря, кохана людина поруч — коли вечір проходить вдома
Вечір починається, коли забираю кохану з роботи. Дорогою обговорюємо, як в кого пройшов день, що було цікавого. Можемо заїхати повечеряти в заклад, якщо нема бажання готувати.
Вдома вечерю готує кохана. Мені з нею дуже пощастило, вона мене бавить всілякими смаколиками. Наприклад, запеченою дорадо під різними соусами, все важко згадати. Можемо відкоркувати пляшечку вина.
Поки вона готує – я на “підсобних роботах”. Мій дідусь казав, що немає жіночої чи чоловічої роботи. Коли вона готує, ти маєш хоча би прибрати після себе і після неї, помити посуд.
Я готувати не люблю, але маю коронну страву – це салат “Шуба”. Сам все роблю і нікого не пускаю.
Буває, що друзі навідуються в гості. Тоді п’ємо пиво, бавимося настільні ігри. Любимо Alias, показуху, чи “Хто я”. Зазвичай загадуємо акторів. Мій улюблений — Том Харді.
Я став домашній, змінилися пріоритети і цінності. Раніше я би все віддав за гулянки на декілька днів, а тепер просто мрію, коли повернуся додому після робочого дня, гастролей чи концертів. У нас дуже затишно.
У нас чудесне м’якесеньке ліжко, завалюємося в нього і дивимося якийсь фільм. Обрати не завжди просто, бо смаки відрізняються.
Я – за трилери і жахи, мій улюблений фільм “Гладіатор”, а кохана любить мультфільми.
Обоє підсіли на серіал “Як уникнути покарання за вбивство”, передивилися усі сезони. Можу собі тихенько включити щось типу “Чорного дзеркала”, коли вона вже спить.
Вже перед сном думаю – все, від завтра починаю те і те, будую плани і мрії. Я по житті трохи пофігіст, але ввечері завжди аналізую, як пройшов день, що я сказав, що встиг зробити, чи з усіма зустрівся.
Кохана мусить заснути швидше, бо я дуже хроплю. Мені шкода тих, хто зі мною їздить у потязі чи спить в одній кімнаті.
Але сон – це найпрекрасніше, що могли придумати у цьому житті. Я сплю всюди: у поїзді, в машині, сидячи, стоячи. От якби у нас зараз не було інтерв’ю, я б подрімав.
Намагаюся заснути до 22:00 – 23:00, щоб було комфортно прокинутися о 5 ранку на пробіжку. Спорт є і ввечері, час від часу можу потягати гантелі. Це якщо поїв щось смачне і совість підказує, що потрібно зігнати.
Люблю пограти у відеоігри, це для мене емоційне розвантаження. Хотів навіть стріми вести, бо вже граю на такому достатньо професійному рівні.
Маю дві улюблені гри, вечорами бавлюсь на смартфоні. Можу на годину залипнути, буквально випасти з життя.
Кохана злиться, вона просить – допоможи щось приготувати, чи сміття винести, а в мене тут місія горить. Довелося залишити тільки одну гру — “Wild Rift”, іншу видалив для компромісу.
Іноді гортаю Тік-ток, якісь відео цікаві, але соцмережі для мене не в пріоритеті. Намагаюся переводити телефон в авіарежим, коли ввечері повертаюся додому, щоб ніхто не турбував.
Крім розважального контенту, шукаю відео з військовими. Як вони аналізують ситуацію, про що говорять. Люблю слухати “азовців”, щоб знати ситуацію на фронті.
Дивлюся відео блогера Міші Лебіги, коли хочу підняти собі настрій. Чувак зібрав 8 з половиною мільйонів гривень за дві години для військових!
Робота ввечері, коли голос звучить “найсмачніше”
Після 19:00-20:00 мені набагато комфортніше працювати на студії. Організм такий розкочегарений за день, голос звучить краще і натхнення більше приходить. Майже всі мої пісні ми записували саме ввечері.
Першу “Ти любиш музику” (вона була ще до “Такі Молоді”) ми записували із восьмої вечора до четвертої ранку. Вийшло настільки непогано, що після цієї композиції мені запропонував співпрацю мій продюсер.
Над прем’єрою “На Мить” ми теж працювали ввечері на студії мого аранжувальника. У нього маленький син, тому не дуже вийде попрацювати вдень.
Вечірні гастролі та особливий ритуал
Є ритуал ввечері на концертах. Завжди перед виступом телефоную коханій, кажу: “Я на сцену”. Потім набираю після виступу: “Вже все”. Такі коротенькі фрази.
Вона розпитує як все пройшло, як звук, мікрофони, апаратура чи добре звучав голос. Навіть якщо йду фотографуватися із фанатами, то перед тим знаходжу хвилинку поговорити.
Вже потім у номері довго і в деталях обговорюємо концерт. До речі, частіше спілкуємося телефонним, а не відеозв’язком. В цьому є своя романтика, як колись, по молодості, годинами розмовляли до ранку на різні теми, вже майже крізь сон.
Після концертів іноді збираємося із хлопцями з команди. Можемо до ранку відпочивати, бо бачимося не часто. Це не гучні гулянки, я не люблю галасливі компанії. Більше філософські чоловічі розмови за келихом.
Найкращий вечір, який плавно перейшов у ніч був, коли я познайомився із своєю коханою. Це було на Новий Рік, на моєму виступі. Але вона тоді навіть не знала, хто такий Ivan NAVI, її запросили друзі, у нас спільна компанія. І так слово за слово, наступного дня здзвонилися і понеслося. Найкращий вечір в житті триває досі. Чесно, буде що дітям колись розказати.
У вечір перемоги над росією ми зробимо потужний концерт, там, на фронті. Максимально наведемо звуку, привеземо потужну банду (артистів, шоуменів, стендаперів, – ред), я запрошу багатьох знайомих, гулянка буде до ранку.
Ось, може вас зацікавить цим вечором
Ось про що ми пишемо в інших рубриках
«Чехи думали, що ми їмо одне сало!»: як рестораторки з Кіровоградщини готують українські страви в Чехії
Як провести вечір у Хмельницькому? 7 порад від засновниці медіа «Лінза» Каті Вовк
«Це вам не естрада»: музкритик Філ Пухарєв написав книгу. Ось топ-5 статей, щоб відчути його стиль
«Плануємо секс і це так круто!»: чи можна підвищити лібідо — пояснює сексологиня