--8325

19 Травня, 2023

життєстиль

Медитація, сцена, ванна, дорога — гастрольні вечори фронтмена СКАЙ Олега Собчука

Олег Собчук — музикант, фронтмен українського року-гурту СКАЙ. Зараз він їздить Україною з благодійним туром: гурт презентує новий альбом “Напролом” та збирає кошти для лікування поранених військових. Тур закінчиться великим концертом до Дня Києва у Палаці Спорту 26 травня.
Як проходять вечори виконавця під час концертного туру, що його підтримує, надихає і дає можливість трохи розслабитись під час напруженої роботи, співак розповів для “Вечора”.

Далі — його пряма мова.

Собчук СКАЙ саунд-чек

Всі вечори туру – на сцені

Мій вечір починається на концерті, майже всі вечори туру я проводжу на сцені. Концерт — це завжди одночасно і щось нове, і звичне. Інколи здається, що виступ буде стандартним, а він виходить яскравим, драйвовим, емоційним, бомбезним! Це щоразу щось неочікуване, повна імпровізація. Тому кожен концерт по-своєму особливий.

концерт СКАЙ собчук з прапором

Якщо встигаю провести саунд-чек раніше, то перед самим концертом можу помедитувати. Просто заплющити очі, розслабитись, ні про що не думати, а сфокусуватись на тиші хоча б на кілька хвилин. Коротка медитація, концентрація та розслаблення — це для мене важливо перед виступом.

Олег Собчук у гримерці

Заряд для концерту, натхнення і гарний настрій під час туру мені приносять дві речі: повний зал і коли я більш-менш виспався. Із останнім вже як пощастить — нічні переїзди між містами не особливо сприяють здоровому сну.

День-сцена-ніч

Вечір після концерту — це фотографії, автографи, збори. Тоді або нічний переїзд в інше місто, або до готелю — там ванна і спати. Тобто в турах у мене вечорів як таких немає, а є день, сцена і ніч.

СКАЙ Собчук роздає автографи

Наступний день, та взагалі всю поїздку планує мій менеджер. В турі, як правило, все розписується наперед графік з чіткими інструкціями. А я вже по цьому графіку живу. Аналізувати день, який минув, не встигаю — під час туру все дуже динамічно, важливо встигнути зробити заплановане.

СКАЙ концерти автографи

Перед концертом не їм — з повним шлунком важко співати, діафрагма до кінця не розкривається. Останній прийом їжі максимум за дві години перед виступом, у крайньому разі це може бути протеїн.

А після концерту, то звісно. Тоді віддаю перевагу легкій їжі — риба, морепродукти, салати, овочі, фрукти. Точно не м’ясо. 

Після концерту для мене найголовніше встигнути у ванну. Не просто помитись в душі, а саме прийняти ванну. Вона розслабляє фізично, морально, духовно, психічно — як завгодно. Це для мене важливий аспект, він прописаний в побутовому райдері.

Під час туру часу на ще щось, крім роботи, просто нема. Ми на всі розваги чи дозвілля дивимось з вікна гримерки.

Переїзд, готель, гримерка, концерт, сон. Переїзд, готель, сон, гримерка, концерт, інтерв’ю, саунд-чек, автографи і так далі. Все по колу. Я не жаліюсь, просто констатую факти.

Інколи, дуже рідко, може раз на місяць хочеться абстрагуватися і просто подивитися якесь кіно. Але додивитись до кінця не виходить — або засинаю, або щось відволікає і кудись біжу. Все дозвілля — фільми, книги, — буде після туру. 

Олег СОбчук СКАЙ підписує прапор

Що б хотіли зробити у вечір, коли ми дізнаємось, що перемогли?

Я буду дуже щасливий, буду дякувати нашим бійцям і танцювати. І відразу думатиму, як багато роботи ще попереду.

Тетяна Павліченко

Тетяна Павліченко

Редакторка

читати наступне