04 Вересня 2023

з 7 вересня 2023

екшн, фантастика, трилер, детектив.

Під гіпнозом

Детектив поліції Деніел Рурк (Бен Аффлек) болісно переживає зникнення маленької доньки. Одного дня Рурк отримує завдання втрутитися у пограбування банку.

На місці він бачить як не знайомі між собою люди злагоджено діють у інтересах злочинців. Аби зрозуміти, що ними керує, Рурк виходить на віщунку Дайану Крус (Алісі Брага).

Виявляється, усьому виною діяльність невловимого «гіпнотика» (Вільям Фахтнер), який вміє за лічені секунди проникати в розум людей та змушувати їх до будь-яких дій. Чим більше Рурк прагне розібратися у тому, що відбувається довкола, тим складніше відрізняти реальність від штучних спогадів та навіювання. 

Фантастичний трилер, детектив та бойовик «Під гіпнозом» зняв за власним сценарієм Роберт Родрігес («Аліта: Бойовий янгол», «Чотири кімнати»). Як і у інших фільмах, він задіяв у виробничому процесі своїх дітей – чотирьох синів та доньку. Основні зйомки фільму проходили восени 2021 року у місті Остін, штат Техас. За сценарієм саме там розгортаються події фільму.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Виглядає, як непоганий трилер, та й Аффлек – хороший актор. Я називаю ці фільми: «Якщо на вихідних раптом вільний вечір».

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Фільм не зміг зацікавити ані критиків, ані перших глядачів прем‘єри. Хіба що глянути на красеня Афлека і зрозуміти, чому провалилась історія, що обіцяла сказати нове слово у жанрі детективних трилерів».

Кирило Пищиков, кінокритик: «Роберт Родрігес навіть в своїх найслабших роботах часто пропонує щось цікаве, тож попри несхвальні вігуки на фільм, невелике бажання його подивитись все ж маю».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
подивитися

будь-коли

YouTube

безплатно ₴ дивитись
подивитися

7-16 червня

кінотеатри України

безплатно ₴ деталі
подивитися

будь-коли

Kola

безплатно ₴ дивитись

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

подивитися
кінотеатри

7-16 червня

кінотеатри України

безплатно ₴ деталі