11 Вересня 2023

з 14 вересня 2023

екранізація, романтика, мелодрама

Після. Назавжди

Складний характер Хардіна (Хіро Файнс Тіффін) та емоційність Тесси (Джозефін Ленгфорд) не раз ускладнювали їм життя. Перепони, які стали між ними цього разу, здаються для Тесси нездоланними. Вона досі ображена на Хардіна за те, у який спосіб він оприлюднив подробиці їхніх взаємин. Однак Хардін як ніколи ясно усвідомлює своє бажання бути разом. Аби ще раз спробувати примиритися він вирушає до Лісабону, де саме перебуває Тесса. 

Мелодрама «Після. Назавжди» є п’ятою частиною франшизи «Після», знятою за творами американської письменниці Анни Тодд. Цього разу режисерське крісло посіла Кастіль Лендон. Також вона долучилася до написання сценарію. Актори Хіро Файнс Тіффін та Джозефін Ленгфорд повернулися до виконання своїх ролей. Про цей фільм стало відомо у серпні 2022 року. На той момент основні зйомки вже було завершено. Існували плани зняти приквел до історії, а також продовження, у якому йтиметься про дітей героїв. На даний момент офіційного підтвердження цьому немає.

Що кажуть про фільм кінодрузі «Вечора»?

Ігор Кромф, кінокритик: «Знаю, що ця безкінечна франшиза про стосунки має купу своїх прихильників та прихильниць, але я точно не один із них. В цілому, хто хоче мелодраму з елементами еротики – ваш ідеальний вибір».

Олена Березюк, кінолюбителька та директорка з персоналу в JSC «LUX»: «Лісабон – це раз. Стосунки – це два. Сюжет не важкий і ймовірно – хеппіенд. Часом такого кіна хочеться».

Свєта Машовець, PR-директорка кінокомпанії «SOTA Cinema Group»: «Так хочеться вірити, що справжнє кохання здатне все подолати».

Кирило Пищиков, кінокритик: «Звучить, як нудна мелодрама з нульових».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн

01.03 о 19:00

Курган і Агрегат

від 750 грн ₴ купити квиток

27.02 о 18:30

Режисер - Роман Любий

вхід вільний ₴

будь-коли

Голос Америки

безкоштовно ₴ дивитись тут
в тусовці

14.06 о 19:00

Олексій Дурнев та Володимир Дантес

від 590 грн ₴ купити квиток

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

подивитися
кінотеатри

27.02 о 18:30

Режисер - Роман Любий

вхід вільний ₴
подивитися
кінотеатри

16 травня

подивитися
кінотеатри

28 березня