27 Серпня 2023

Володимир Вакуленко-К.

220

Я перетворююсь… Щоденник окупації. Вибрані вірші

До книжки увійшли тексти щоденника окупації, вибрана поезія Володимира Вакуленка-К. для дітей і дорослих, а також історії від друзів, колег та очевидців, що занурять у хроніку перших місяців повномасштабної війни Росії проти України.

Що кажуть про книгу друзі-книголюби «Вечора»?

Юлія Даниленко, головна редакторка Speka.media: «Обов’язково прочитаю, як би не було боляче. Ця книга – остання робота Володимира, посмертна. Пам’ятаю, як читала історію пошуку цього щоденника… це варто прочитати і пам’ятати».

Лілія Шутяк, журналістка, викладачка: «Книжку цікаво прочитати вже хоча б тому, що вражає доля автора, якого вбили росіяни. Це – частина нашої історії, про яку хочеться дізнаватися більше і більше, щоб ніколи не дозволити такому повторитися».

Тетяна Гонченко, авторка каналу «Непозбувний книгочитун»: «Це фактично історичний документ, тому точно має бути в домашній бібліотеці. Мені трохи страшно читати щоденник окупації. Тому цю книжку планую купити, але прочитаю вже після перемоги».

Ольга Ситнік, журналістка: «Дуже хочу цю книжку. Маю дитячу книгу Володимира і вважаю, що до неї точно треба купити цю, як данину памʼяті. Прийде день і розповім про нього доньці, цитуючи обидві книги».

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
в тусовці

15-16 червня, 10:00-20:00

Всі. Свої

безплатно ₴ деталі
послухати

5-7 липня, 16:00-22:00

від 300 ₴ квитки
подивитися

13-16 червня, 17:30

кінотеатр «Жовтень», Національна філармонія України, «Довженко-Центр».

від 120 ₴ квитки
послухати

21-23 червня

Олег Скрипка

від 550 ₴ деталі
подивитися

з 12 червня

Netflix

згідно тарифу Netflix ₴ дивитись

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia