--9336

30 Травня, 2023

вечорниці

Фігури з Lego, чисті автомобілі, кінетичний пісок: 7 ресурсів із заспокійливим контентом

Після складного робочого дня, купи невирішених завдань, сумних новин та відчуття втоми ми часом можемо поставити питання: “А що подивитися, щоб розвантажити мозок?”.

Який відеоконтент спадає на думку — фільм-трилер, інтерв’ю з відомою особистістю, політичне токшоу? З такими ресурсами важко відпочити — з’являються нав’язливі думки, нові теми для обговорень чи навіть роздратування. 

Проте “Вечір” пропонує альтернативу! Це відео з акаунтів на YouTube та TikTok, які не змушують багато думати та приворожують на декілька годин до екранів телефонів. 

За чим ми пропонуємо слідкувати?

Розмальовка ілюстрацій

Авторка обирає ілюстрацію, пов’язану з книжками-бестселерами, відомими людьми, популярними фільмами та серіалами. Потім вона використовує кольорові фломастери – розмальовує все до дрібниць. А ви стежите за процесом.

Миття автомобілів

Як доглянути за автомобілем та повністю вичистити салон? У коротких відео для TikTok креатори діляться лайфхаками та детально показують весь процес.

Усе можливе зі слаймом 

“Після таких відео ви можете легко заснути”, – запевняють автори в описі до YouTube-каналу. Що за контент вони публікують? Усе просто – обирають слайми і роблять з ними усе можливе: ріжуть, тиснуть та змішують матеріал.

Гра з кінетичним піском

YouTube-сторінка схожа на попередню – лише показує не слайми, а кінетичний пісок. У відео нема музики – усе для того, щоб глядачі повністю зосередилися на процесі.

Збирання деталей з конструктора Lego

Автори збирають фігуру з Lego – Ейфелеву вежу, статую Свободи чи поїзд з “Гаррі Поттера”. Вони поступово складають конструкцію, а ви це дивитесь у пришвидшеному темпі.

Очищення килимків

Як почистити чи відновити найбрудніші килимки? Дізнайтеся за 5-20 хвилин відео. І якщо спочатку повірити в успіх буде зовсім складно, то наприкінці побачите гарний результат.

Макрозйомка предметів

Що стається з олівцем, коли ним пишуть на папері? Який процес відбувається з пляшкою коли, коли її відкорковують? І який насправді вигляд має запалювання свічки?

Буденні (і не зовсім) речі можна побачити зблизька. Для цього дивіться короткі відео на YouTube.

Ми радимо й Instagram-сторінки. За посиланням – ресурси, які найбільше подобаються креаторкам “Вечора”.

Валерія Шебела

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках