--6791

8 Травня, 2023

вечорниці

Мода і садівництво: які підписки вечорами переглядає психологиня Наталія Підлісна

Психотерапевтка Наталія Підлісна для свого спокійного вечора передивляється свої підписки про моду та садівництво, бо й сама ним займається.

Які канали вона переглядає та чим вони цікаві – вона розповіла “Вечору”. Далі – її пряма мова. 

Обрала для вас 6 підписок про моду, хоча в мене їх 66!

Bliss Foster – цей модний блогер розповідає емоційною і сучасною мовою про дизайнерів і їхній внесок в моду.

Starlinc – Цей блогер ходить вулицями Нью-йорка і запитує людей, у що вони вдягнуті.  На відміну від інших блогерів цього формату, він шукає не просто одяг, а історії одягу. Частіше за все він шукає людей, одягнених у вінтаж. Він відомий тим, що в кінці бесіди дає їм на щастя дводоларову купюру.

BruceGlen – яскраві молоді дизайнери-близнюки. Їхній одяг такий же яскравий, як вони. Їхній показ в баптистській церкві я продивилась разів 15.

KarenBritChick – найвідоміша стрітвір-блогерка світу.

kilahmazingця блогерка вчить одягатися в афросталі. Найбільш цікаві її відоси про те, як робити африканські халабуди на голові з шматків тканини чи просто хусток. Це неймовірно. Весь час хочу спробувати так вийти в люди.

Maiazine – якщо ви хочете знати, як вдягнені студенти в коледжі моди Нью-Йорка, то ця дівчинка розповість. Вона часто ходить по кампусу і питає цих дивовижних фріків, які скоро будуть робити світову моду, в що вони вдягнені самі.

Окрім того, що я люблю дивитись на їхній одяг, я багато дізналася з цього блогу про спеціальності в модній індустрії. Наприклад, ви знали, що є студенти, які спеціалізуються на географії моди? Чи на маркетингу декоративної косметики?

Ще 8 каналів дивлюся про садівництво.

Ярік Мазур агроном – Я хочу почати з цього блогера, щоб підтримати його. Ця людина аграрій, йому десь стільки років, як мені, тобто багато! Він з родиною вирвався з Херсонської області через 2 місяці окупації.

Вони їхали з дітьми, їхні машини простріляли, але вони доїхали у Львівську область. Він знов займається улюбленою справою – вирощуванням овочів і ходіням по базару з оглядом цін на овочі. Тільки тепер в Львівській області.

Він повільний, як всі в його віці, і якщо ви не садівник, то будете засинати під його розповіді про вирощування огірків, кабачків, картоплі і іншого. А якщо ви садівник, то він розповість вам технології.

Balcony & Garden – Хочете зробити собі город чи сад на балконі? Надихайтесь.

Plant and Planting – Канал для любителів горшечних квітів.

Tropical Plants at 53 – Це мій друг з британії. Він навіжений садівник. Навіть коли хворів, робив операції, не забував про свої теплиці.

Ivet Suculentas y mas – Я обжнюю слухати цю садівницю з Південної Америки.  Вона приклад того, як хобі може стати успішним бізнесом. Вона продає свої квіти на амазоні. А ще недавно її майже виганяли з дому за те, що вона витрачає багато грошей на “дурні квітки”.

Crocus.co.uk – Довбані англійці! Краще за них немає садової нації.

EnglishGardenmag – те саме. Залипните і будете страждати, що ви не народились в графстві Ессекс. А ще в мене безліч підписок в інстаграмі, але в мене немає часу з вами цим ділитися. Мені дивитися треба! 

Ірина Андрейців

Ірина Андрейців

шеф-редакторка “Вечора”

читати наступне