--4761

23 Квітня, 2023

вечорниці

Діалекти, торгівля машинами, аналог “Мафії”: добірка нових українських настільних ігор 

Як приходять гості, настає він: момент, коли всі обмінялись останніми новинами, трохи поїли і починають роззиратись кімнатою, тягнутись до смартфонів. Аби вечір не став нудним колективним колупанням у соцмережах, виймайте настільні ігри.

 Фахівчині Тетяна і Христина від магазину-клубу настільних ігор “Хобі Монстр” пропонують для “Вечора” добірку свіжих україномовних ігор для різних компаній. 

настільні ігри українські-4724

Вік гравців: від 8 років Кількість гравців: від 2 до 6

“Перекуп”

Це новенька карткова гра, яка присвячена конкурентній торгівлі вживаними авто. Гра на удачу з елементами стратегії, адже придбання кожної автівки може обернутися для перекупа приємним або нищівним сюрпризом. Гра триватиме, аж поки хтось не продасть шосту автівку або не накопичить пʼять тисяч ігрової валюти, хай би скільки раундів на це не знадобилось. Вміло торгуй вживаними авто та задовольни прискіпливих покупців!

настільні ігри українські-4723

Вік гравців: від 13 років Кількість гравців: від 5 до 10

“Авалон”

Ця гра на дедукцію і обман, механікою схожа на “Мафію”. Кожен гравець отримує секретну роль прибічника короля Артура або його ворога – Мордреда. І впродовж партії, що триває в середньому 20 хв, намагається викрити команду суперників. Партій (раундів) п’ять, у кожному треба визначити переможця. Якщо команда виграла три місії, вона перемогла у грі. Гра підійде тим, хто любить детективні історії та лицарів Круглого столу.

настільні ігри українські-4722

Вік гравців: від 9 років Кількість учасників: від 2 до 4

“Уламки нескінченності”

Це свіженька колодобудівна гра в альтернативному світі майбутнього. Тут треба не заробляти очки, а пережити своїх опонентів. Ви можете створювати власну стратегію, шукаючи союзників, використовуючи найманців і чемпіонів. Лише одна фракція переможе, знищивши всіх суперників.

настільні ігри українські-4762

Вік гравців: від 14 років Кількість учасників: від 2 до 4

“Silver”

Це швидка захоплива карткова гра про перевертнів в селищі. Завдання гравця – врятувати своє село та вигнати всіх вовкулак. Гравці будуть грати карти жителів і вилучати карти з свого ряду, щоб усунути загрозу.

настільні ігри українські-4720

Вік гравців: від 8 років Кількість учасників: від 3 до 6

“Солов’їна Оказія”

Це чудова українська новинка, яка нещодавно побачила світ. В цій грі будемо використовувати свою уяву та фантазію вивчати українські фразеологізми, діалектні слова та знайомитися з їхнім значенням. Кожен із гравців тягне карту з діалектним словом, придумує до нього асоціацію і розказує іншим. Чим менше ваших слів відгадали інші, тим більше очок ви отримали. Цікаво, що на картках є самі слова та речення, де показано, як їх використовувати. Значення слова можна дізнатисть, коли відскануєте QR-код на звороті. 

Тетяна Павліченко

Тетяна Павліченко

Редакторка

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках

Київське ескімо, смак борщу, сиру й хліба: 7 закладів Києва з оригінальним морозивом

«Чоловік з передової хвалив дистанційний мастурбатор»: як секс-іграшки допомагають парам кохатися на відстані