--3304

10 Квітня, 2023

вечорниці

Каскадери, авто і наука: що дивиться вечорами в YouTube програмний директор Radio Relax

“Вечір” починає досліджувати вечори українців та їхніх уподобань і потреб. Першим ми попросили розкрити свої вечірні підписки Руслана Герасименка, 31 рік, програмного директора Radio Relax, кросфітера, автомобіліста.

Удень він працює над тим, аби слухачі його радіо були задоволені легкою та спокійною музикою, а ввечері розважати себе дозволяє лише ютубу.

До 85% контенту дивиться англійською, російського сегменту, жартує, уникав ще до того, як це стало мейнстрімом: “Майже всі формати та ідеї російськомовного ютубу прийшли з Заходу, тому не варто нам таких посередників”. Інтереси Руслана на YouTube можна поділити за тематиками: кіно, музика, спорт, наука, авто, культура. Далі – його пряма мова.

Кіно

Обожнюю кінотематику не лише через самі фільми, а й за навколо кіношний світ – спецефекти, режисерське мислення, люблю розбори сценаріїв, роз’яснення плот-твістів. Зазираю за куліси. Іноді вирішую, що не хочу витрачати півтори години життя на сумнівний фільм, а краще подивлюся щось про саме кіно.

  • Corridor Crew. Творча команда VFX-продакшну зі Штатів, яка у вільний час робить розбори найцікавіших спецефектів, каскадерських трюків та візуальних рішень у кіно. Розбавляють це власними цікавенними ідеями.

Наприклад, зробили сцени з фільму “Сам удома” з дорослим рейтингом, створили вірусне діпфейк-відео з “реальним” Кіану Рівзом, який зупиняє грабіжників в магазині.

Також дивлюся розважальні канали про фільми і кіноіндустрію від однієї компанії райтерів з Канади та Штатів.

  • Pitch Meeting – авторські скетчі про умовного кінопродюсера, який хоче наживи і приймає ідею сценарію майбутнього фільму від лінивого сценариста, незважаючи на явні нестиковки і сюжетні діри. Веселий спосіб дізнатися про відомий фільм щось смішне і цікаве, перевірити свою уважність.
  • Screen Rant – джерело цікавинок про улюблені фільми і телешоу: пасхалки з нового трейлера серіалу Мандалорець, роз’яснення таймлайну франшизи Термінатор і багато іншого.

Наука

  • Astrum – мій вибір №1 на тематику Космосу і Всесвіту. Цікавий і актуальний відеоряд, приємний і зрозумілий виклад, красиві зображення і відео, які зняті зондами і космічними апаратами. Коли думаю про вічне, то дивлюся цей канал.
  • Всесвітогляд – нещодавно відкрив для себе цей український канал, який би рекомендував усім.

Серед інших підписок про Всесвіт, наукові цікавинки, фізику реальності тощо:

Всі вони регулярно оновлюються, наочно і зрозуміло роз’яснюють (хоч іноді і доводиться вмикати функцію субтитрів і робити паузи для мого чергового “ВАУ!”).

Авто

  • InfoCar: тест-драйви авто – український канал про автоіндустрію з оглядами машин. Тут зібралися ентузіасти, які вміють нетривіально про це все розказати і пожартувати. Знімають професійніше за інші ТБ-продакшени.

До того ж, автори каналу – чинний військовий Павло Кащук та волонтер Ярослав Сальтісонов – роблять мегабагато для нашої перемоги. Тут і розіграші авто за донат на ЗСУ, і закупівля десятків пікапів для Сил Оборони, і огляди бойової західної та трофейної техніки. Можуть хлопці!

Також дивлюся:

Вони зі своїми найактуальнішими відео про автосвіт стали мені вже майже друзями.

Музика

  • Rick Beato – професійний канал американського мультиінструменталіста, музичного продюсера і педагога про найкраще, що є в світовій музиці: найкращі інто, бас- та ударні партії, розбір найхітовіших треків виконавців (мої улюблені відео з серії What Makes This Song Great? про треки гуртів Tool та Slipknot).  

Для мене цей канал про те, як розумно смакувати музикою загалом і кожною ноткою в своїх улюблених піснях зокрема.  

Спорт

  • Суспільне Спорт – тут у вільний час стежу за успіхами наших збірних по волейболу, легкоатлетів і легкоатлеток. Та і загалом завдяки ним тримаю руку на пульсі цікавинок зі світу спорту.

Культурний розвиток

Мої мастхев-канали:  

Герасименко Руслан

Герасименко Руслан

програмний директор Radio Relax

читати наступне