--5100

24 Квітня, 2023

вечорниці

Книжки-засинайки: 5 книжок на ніч для малюків

Вечірній час – магічний час казок та історій, які супроводжують дітей у чарівний світ снів. Не всім дається легко ця подорож. Деякі малюки не люблять спати самі, а хтось боїться темряви, а ще хтось – ніяк не може заспокоїтися і поринути у сон. Разом із національною книжковою платформою Yakaboo “Вечір” рекомендує п’ять найкращих книжок для маленьких “совенят”.

дитячі книги наніч-5093

Про що мріють листочки

Оксана Драчковська, Христина Лукащук

Батьки, які читають історії на ніч – це не просто голоси, які промовляють слова з книжки. Читаючи разом можна створити неповторний момент близькості. “Про що мріють листочки” — це зворушлива інтерактивна книжка для маленьких читачів з ілюстраціями Оксани Драчковської, які в 2021 році увійшли до списку фіналістів Болонської виставки ілюстраторів. На малюків чекає знайомство із паном Листочком та його побратимами, які вирушають у далеку подорож восени. У книжці можна домалювати щось, а ще – вигадати подальші пригоди котрогось із героїв. І сон прийде як сніг, що вкриває ковдрочкою малих мандрівників!

дитячі книги наніч-5095

Матусині казки на добраніч

Анна Казаліс

“Спи, мій маленький зайчику, моє ведмежатко, моя чудова білочка!” – пестливо вмовляють матусі своїх дітлахів. А що як розповісти їм про те, як зайчики, ведмедики та білочки живуть у чарівному лісі, які неймовірні пригоди переживають протягом дня, щоб солодко заснути у маминих обіймах? кожна лісова матуся має свою книжечку добрих казок, то чому б і вам не мати своєї, особливої, теплої збірочки? У цій книжці зібрано чимало веселих, дотепних, чарівних історій про лісових звірят, із якими трапляються неймовірні пригоди в найсолодший час перед сном. Разом із персонажами книжки малюки навчаться спокійно засинати.

дитячі книги наніч-5094

Ану спи, овечко!

Керрі Лін Сперров

Буває так, що сон не йде. Можна кілька разів попити теплого молока, відчинити й зачинити вікно, лягти на правий бік, на лівий, перевернути подушку – не спиться й все! Тоді дехто кличе на допомогу нескінченних баранців, яких поки порахуєш, то й заснеш. Але не у історії про хлопчика Данкена. Рахуючи білосніжних овечок, що перестрибують через його ліжко, він натрапляє на дуже хитру й бешкетну овечку, яка знай придумує то те, то се, тільки б не стрибати: то їй пити захотілося, то в туалет закортіло, то шкарпетки не ті… Ця потішна історія порадує як маленьких, так і дорослих читачів, а неповторні ілюстрації додадуть особливого настрою вашому спільному читанню.

дитячі книги наніч-5096

Кролик, який хотів заснути

Карл-Йоган Форссен Ерлін

Ефективність цієї книжки, кажуть, дивовижна! Недарма ж вона стала бестселером кількох відомих американських видань: New York Times, Publishers Weekly і USA Today. У чому ж її суперсила? Виявляється, казка про милого кролика ґрунтується на ряді перевірених психологічних технік для розслаблення! Тобто це не просто історія, а комплекс “засинальних” вправ. Кожне слово в ній книжці продумане і розташоване в такій послідовності, щоб допомогти дитині підготуватися до сну. Уявіть, ця книжка є вже у двох мільйонах родин, де її читають малюкам на 46 мовах! А тепер ця казка прийшла на допомогу і українським батькам!

дитячі книги наніч-5097

Сни для канапи

Настя Музиченко

У дитячого складного засинання бувають цілком конкретні причини. Наприклад, малюк ніяк не може прийняти думку про сон окремо від батьків, у іншій кімнаті. Психологи радять не тиснути на дитину, а спробувати перетворити все на гру. Батьки Мирося, головного персонажа книжки, так і зробили. Для того, щоб лагідно “відселити” малюка з великого сімейного ліжка на нову симпатичну канапу. Спочатку вона просто собі таємничо стоїть, на ній ніхто не спить. Потім одного дня уся родина вирушає у магазин, але купує не звичні продукти, а постіль і подушки. Виявляється, це для щасливчика, який спатиме на чарівній канапі, яка сама обирає сни, які будуть снитися. Мирось, звісно не може втриматися від цікавості і йде спати на канапу – як же добре там спиться!

Гордієнко Тетяна

Гордієнко Тетяна

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках