--5113

24 Квітня, 2023

під ковдрою

Про нюдси і безпеку: як відправляти свої оголені фото і не боятися, що це вам вилізе боком

Автор: Пані М.

Добре пам’ятаю час свого інтенсивного зависання на тіндері: тоді могло бути за вечір діалогів зо двадцять.

І як мінімум кожен другий співрозмовник пропонував обмінятися голими фото.

Звичайно, різні хлопці робили це в свій спосіб, який не завжди був для мене прийнятним.

Хтось, наприклад, отримуючи назву мого акаунта в телеграмі, одразу присилав фото члена – навіть без “добрий день” і “як справи?”.

Дотепер не можу забути одну фотосесію пеніса, бо там були всі можливі ракурси: і зверху, і збоку, і спереду, і ззаду. Так навіть затяті автолюбителі свої машини не фотографують, як цей фанат власного пісюна:)

Інші хлопці були більш тактовними: спершу питали, а після згоди присилали свої нюдси.

В декого, признаюсь, я сама просила – і мені рідко відмовляли в хтивках.

Ну і свої відправляла теж, бо це підігріває уяву, допомагає зрозуміти, чи ви на одній хвилі та і просто на гарне тіло приємно подивитись.

Особливо якщо ви збираєтесь потім ще й з тою людиною сходити на побачення.

Та я би хотіла застерегти: обмін оголеними фото може бути не дуже безпечним як для жінок, так і для чоловіків.

В моменті спілкування, коли ви розігріті та збуджені, важко усвідомлювати певні ризики. Будьмо чесні: ну хто думає про погане, коли зараз так чудово і хочеться продовжити це відчуття?

Безпека при обміні нюдсами

Не буду вас закликати ніколи не надсилати свої хтивки будь-кому, хоч це би було найкращим виходом.

Але можна максимально дотримуватись правил і дбати про свою безпеку в інтернеті. Наприклад, так:

  1. На жодному фото не має бути геніталій і обличчя – або ж впізнаваних татуювань чи шрамів. Пригадую одного чувака, який спілкувався гаряче з дівчатами і всіма правдами і неправдами отримував від них оголені фото з лицем, а потім їх тим лякав, вимагаючи ще нових фото. Це було низько.
  2. Користуйтесь таємними чатами чи тими, які мають таймер. В таких переписках або неможливо зберегти чужі фото, або навіть якщо хтось зробить скрін, чат це покаже. Не те щоб вам сильно допоможе це знання, та принаймні стане зрозуміло, що співрозмовник вас обманює.
  3. Якщо сумніваєтеся, що хочете відправити фото, краще цього не робіть. Особливо якщо інша людина намагається вас продавити чи взяти “на слабо”. Біс його зна, що ще вона зробить, коли отримає ваші фото.
  4. Навіть у своєму телефоні тримайте хтивки в прихованій папці, а ще – поставте пароль на відмикання мобільного. Бо ніхто з нас не застрахований від крадіжки. Якось не хочеться, що потім фото гуляли мережею.
  5. Я слала фото, які вже є в мережі. На щастя, у мене творча професія і такого добра маю досить, тому навіть якби хтось вирішив злити мої нюдси в мережу, то нічого б страшного для мене не сталось. Ви теж можете так робити.

Важлива порада для чоловіків!

Будь ласка, не шліть тупий дікпік на повний екран.

От чесно, це часто виглядає, наче ви поголили і душите хом’яка. Пограйтесь зі світлом і тінями.

У вас є не лише член, а й інші частини тіла: подивіться на свої руки, живіт, ключиці, стегна, сідниці, ноги.

Додайте трошки гри в спілкування. І частіше переводьте фото в чорно-біле, потягайте повзунки різкості та насиченості.

Подумайте про естетику кадру – і гарантую, за такі фото ви отримаєте масу компліментів.

Направду шкода, що ми продовжуємо жити у світі, де зображення оголеного тіла, будь то жіноче чи чоловіче, може бути використане для осуду, сорому і шантажу.

Інколи навіть не обов’язково сидіти для цього на сайтах знайомств і відправляти хтивки співрозмовникам.

Може, ви пригадуєте історію, де виховательку дитячого садка звільнили за фото в купальнику: вона була на відпочинку, у відпустці, але завідувачці закладу фото видалось не лише аморальним, а й неприйнятним.

В кінцевому результаті – завдяки суду – виховательку поновили на посаді і їй мають виплатити 100 000 грн за вимушений прогул і 20 000 за моральну шкоду. І це один приклад з багатьох.

Так, жінки страждають від такого більше, але і чоловіків не обходить погана сторона відсилання хтивок: репутацію не завжди сильно підмочить, та деякі дороги може і закрити.

Зараз в моєму житті є трохи інший досвід, пов’язаний з нюдсами.

Він для мене більш інтимний, ніж спілкування з рандомними чоловіками з тіндера: коханий в ЗСУ і ми теж обмінюємось оголеними фото.

На мою думку, такі розмови дають парі можливість прожити особливі сексуальні переживання, поглибити свої бажання та отримати додатковий спосіб комунікації.

Розумію, що в розлуці зараз надзвичайно багато пар і це складно – продовжувати підтримувати вогонь. Інюдси та гарячі розмови для цього помічні.

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне