-Фото сексологині-2043

1 Квітня, 2023

під ковдрою

Секс-іграшки для пар: як підібрати девайси, які точно сподобаються

Автор: Уляна Журба

Коли сексуальний “маршрут” у ваших з коханими стосунках стає звичним, додати гостроти відчуттям допоможуть секс-іграшки, які можна використовувати обом партнерам. А щоб не сумувати один за одним на відстані, згодяться дистанційні ґаджети з шифруванням відеозв’язку.

Психологиня-сексологиня Тетяна Павлова, яка вже 6 років консультує пари, нещодавно відкрила власну платформу із секс-девайсами “Nashi.tila”. Вона розповіла “Вечору”, що треба знати парам, аби вибрати максимально вдалі іграшки для сексу.

З чого почати знайомство із секс-іграшками

Якщо ви дійшли до моменту, коли зрозуміли, що у сексі чогось бракує, то спершу обоє добре подумайте, чого саме вам хочеться, що буде прийнятним і цікавим.

Аби не витратити гроші на іграшки, які не підійдуть, при купівлі зверніть увагу на:

  • матеріал, з якого вони виготовлені;
  • хто виробник;
  • яка ціна товару;
  • розміри іграшки.

Серед матеріалів Тетяна Павлова рекомендує обирати медичний силікон, скло, проте в жодному разі не латекс, екошкіру чи дешевий силікон.

З виробників зверніть увагу на Womanizer, We-vibe, Satisfyer та Svakom.

Щодо цін, то такі іграшки, як якісні вібратори не можуть коштувати менше ніж 1000 гривень. Кліторальні вібратори невеликих розмірів – від 1200, а анальні пробки – від 400 гривень.

Секс-девайси, які підійдуть усім парам

Якщо ви вперше звертаєтесь до секс-шопу і недостатньо обізнані в асортименті, то є кілька загальних категорій іграшок, які точно підходять усім.

Для прелюдій парам підійдуть вакуумні кліторальні стимулятори. Вони чудово розігрівають пару перед проникненням та налаштовують на позитивний інтимний досвід. Також підійдуть вібратори-мікрофони, якими можна “гратись” і в прелюдії – масажуючи тіло партнерки або партнера, а також використовувати вагінально.

Кліторальний вібраторВібратор-мікрофон

Для більш тривалого сексу підійдуть ерекційні кільця з вібрацією. Завдяки ним відбувається затримка крові, відтак ерекція у чоловіка стає довшою. Зокрема вони мають вібрацію, що додають “присмаку” сексу як чоловіку, так і жінці.

Ерекційні кільця

Для одночасного задоволення – парні вібратори. Вони схожі на англійську букву U, тим самим наче поглинає вас з партнером(кою) у неймовірні відчуття. Такий девайс провокує чудову стимуляцію кліторної зони і точки G, а в чоловіка довше проходить ерекція. Таку іграшку також можна використовувати самостійно, перемикаючи режими за допомогою пульта або додатка.

Вібратор для пар

Для стосунків на відстані – дистанційні девайси. Вони мають різний розмір і безліч варіантів інтенсивності. Для такого сексу пара може зайти у свій “кабінет” у додатку для відеозв’язку та регулювати інтенсивність іграшки через смартфон.

Дистанційні секс-іграшкиВібратор з трусиками

Для анального сексу сексологиня радить з пробок та бусів. На початку можна обрати мінімальну довжину іграшки і невеликий діаметр самих бусин. Разом з партнером ви можете корегувати, наскільки вам добре чи ні з певною довжиною такої іграшки всередині вашого тіла. Головне не забувати про лубрикант і обов’язково на водній основі.

Анальний ланцюг

Уляна Журба

читати наступне