--24967

16 Листопада, 2023

«Скажи, що ти слухаєш, і я скажу хто ти» – музичні альбоми, які вмикає вечорами редакція «Вечора»

Інстаграмом шириться челлендж «six albums to get to know me». Користувачі діляться музичними вподобаннями, які говорять про їхню особистість. Наліпка уже зібрала понад 10 000 поширень.

Команда «Вечору» не стоїть осторонь здорових трендів – ми вирішили поділитись своїми альбомами, аби стати ближчими до своїх читачів.  

Pouya – The south got something to say

Даня, журналіст

Челлендж
Челлендж

Дякую колишній за досвід і за Pouya. Правда, я досі не знаю, про що цей альбом, бо мої знання англійської лишились на рівні A0. Коли була колишня, то був і перекладач, а зараз співаю «Mood Swing Misery» на власно вигаданій мові.

Але слова тут і не важливі, я слухаю музику задля того, щоб посилити свій нинішній настрій, і цей альбом з цим справляється.

Список відтворення альбому тут, вмикайте і слухайте весь.

https://youtube.com/playlist?list=PLgzPaMOBcv7uSqBTIg39pFuUpb4i0zZ87&si=7gWP_4q3DK8uCm9W

Arctic Monkeys – AM 

Саша, креаторка

Челлендж
Челлендж

Це альбом, під який я і плачу, і танцюю, і закохуюсь, і розчаровуюсь, і хворію, і працюю ? якщо мене хоч щодня будуть зупиняти тіктокери і запитувати, що грає в моїх навушниках – вірогідність ~90%, що це буде щось з альбому АМ.

Список відтворення альбому тут, вмикайте і слухайте весь.

Poets of the fall – Ultraviolet

Ірця, шеф-редакторка

Челлендж
Челлендж

Обожнюю Poets of the fall, відколи їх вперше почула років з 12 тому. Закохана у голос соліста і нічого не можу з собою зробити.

Впізнаю його будь-де. Коли потрібно відновити рівновагу і розслабитись, увімкну їхні пісні.

Avicii – True

Артем, журналіст

Челлендж
Челлендж

Іноді, коли ніхто не бачить, я танцюю: на нічній вулиці, вдома, коли прибираю, чи готую, в прокуреному тамбурі електрички, у вбиральні ресторану чи на старій автобусній зупинці десь в глибоких «чигирях». Пам’ятаю, що під цей альбом шведа Avicii танцював найчастіше, він висікав «іскру» з мене найвірніше – драйвовий і ліричний.

Yes – Fragile

Філ, журналіст

Челлендж
Челлендж

Прогресивний рок оріджинал – це не Radiohead, не Foals і навіть не alt-j, а ось ці британці з 1970-х. 15-хвилинні інструментали на сложних щах, офігенної краси мелодії, вірші про зорельоти та драконів – все, як я люблю.

Go-A – Іди на звук

Оля, журналістка

Челлендж
Челлендж

Цей альбом дає мені енергію та сили, надихає та повертає віру.

Даня Бумаценко

Даня Бумаценко

читати наступне