--7017

10 Травня, 2023

вечорниці

Ввечері я йду на квіз у Львові: чим цікаві інтелектуальні ігри в барах

Поліна Матузевич почала грати в інтелектуальні ігри з 2012 року, коли вчилась на другому курсі університету. Хоч захоплювалась ними набагато раніше: ще в дитинстві разом із сім’єю дивилась по телевізору “Що? Де? Коли?”. У школі в дев’ятому класі була в команді для шкільних турнірів із брейн-рингу та “Що? Де? Коли?”.

Зараз грає з різними командами: у “Що? Де? Коли?” з іншими досвідченими молодими гравцями. Хоча іноді на гру приходять просто знайомі чи друзі, які хочуть спробувати (такі люди називаються “легіонери”). На квізи може зібрати просто команду друзів — в таких ігор часто є тематика, і вони загалом простіші.

квіз у Львові

Чому це класно?

Це особливий вайб. Інтелектуальні ігри — це одне з найдавніших хобі Поліни. З ними вона відчуває, як розвивається: завжди є привід запам’ятати новий факт, прочитати ще одну статтю. Приваблює спортивно-весела атмосфера — бо це змагання. Всі дружньо курять на перервах, обговорюють питання та авторів, аплодують іншим командам, коли вони виграють. Більшість її друзів грають або організовують інтелектуальні ігри. 

квіз Світова серія у Львові

Що робити, якщо хочу спробувати зіграти, але команди не маю?

Чудово, якщо у вас є можливість зіграти своєю командою, тим паче, що кількість гравців може бути хоч 2. Проте якщо бажаєте приєднатись до когось, то завжди можна написати організаторам або кинути клич у чаті. Також можна зареєструватись як 1 гравець і в примітках написати, що ви шукаєте команду. Організатори з вами зв’яжуться.

У Львові багато де організовують ігри, фаворити Поліни – це “Сага-Квіз” і “Світова серія: Львів” (Світова серія – ігри, що проводяться по всій Україні та світу). Ігри відбуваються у середу (Сага-Квіз) та інші дні (Світова серія) у класних закладах в центрі Львова. Анонси з описом, часом та місцем проведення публікуються у соцмережах. 

команда інтелектуальних ігор квіз у ЛЬвові

Де пограти у Львові:

Кількість людей в команді: від 3 до 10 осіб. Також якщо нема команди, можна зарезервувати місце за ХтоЗнаСтолом і зіграти із незнайомцями.
Вартість: 150 грн з людини. 
Де: пивоварня “Старгород” (вул.П.Римлянина,1).

Формат гри: 8 турів по 8 запитань у кожному.
Кількість людей у команді: від 2 до 10 гравців. Є окреме покликання для реєстрації “джокерів” — гравців без команд, яких прилаштовують організатори.
Вартість: 150 гривень з людини.
Де: пивоварня “Старгород” (вул.П.Римлянина,1).

Кількість людей у команді: до 8 гравців.
Вартість: 150 грн/гравець (100 грн/гравець у молодіжному заліку).
Де: заклад “MolodoZeleno” (вул. Джерельна, 20).

Вартість: 150 гривень з людини.
Кількість людей у команді: до 6 гравців.
Де: ЛУК ім. Св. Христофора (вул. І.Франка, 3).

Тетяна Павліченко

Тетяна Павліченко

Редакторка

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках