--7954

17 Травня, 2023

вечорниці

Ввечері я маю тренування з фігурного катання: чому такі заняття варто спробувати дорослим 

У 18 років Вікторія Костенецька вирішила піти на перше заняття з фігурного катання. Минуло 2 роки — тепер дівчина ділиться своїми спортивними успіхами в TikTok, має тренування 6 разів на тиждень та бере участь у змаганнях для аматорів.

“Спочатку я приходила на ковзанку і каталася сама — намагалась вивчити базові елементи за допомогою відео з YouTube. Потім переїхала до Києва і знайшла тренерку, яка погодилася працювати зі мною попри досить пізній вік для такого спорту”, – розповідає Вікторія. 

@vika_figure_skater

Ніколи не пізно здійснювати свої мрії:) #pov #фігурнекатання #спорт #fyp

♬ lights sped up – xxtristanxo

Ще два роки тому дівчина тренувалася по 45 хвилин двічі на тиждень — тепер присвячує фігурному катанню приблизно 2,5-3 години на день. Увечері вона приходить до залу на заняття з хореографії, розтяжки, фізичної підготовки та для вивчення стрибків й обертань. Потім втілює все напрацьоване на ковзанці разом з тренером та індивідуально — часом працює суто над технікою, проте перед змаганнями ще обов’язково катає програму під музику. 

“Тренування з фігурного катання – це те, заради чого я живу вдень. Коли я знаю, що ввечері йду на ковзанку, то перебуваю в щасливому передчутті та залишаюся натхненною. А ще розумію, що слідую своєму серцю”, – ділиться Вікторія. 

Віткорія Костенецька, фігурне катання для дорослих

Кожне заняття для дівчини — це маленький успіх, адже вона щоразу вивчає щось нове. Проте найбільше Вікторія відзначає свою участь у змаганнях для аматорів — коли всі навколо казали, що такого навіть не існує, вона підготувала програму, виступила й посіла перше місце.  

@vika_figure_skater

Роботи ще дуже багато звісно, але вже дуже радію, що хоч трошки виходить:) #фігурнекатання #аксель #фігурнекатаннядлядорослих #тренування #axel #axeljump #figureskating #adultfigureskater

♬ original sound – xxtristanxo

Люди часто хочуть спробувати себе у фігурному катанні, проте вагаються — думають, що в них нічого не вийде, каже Вікторія. Проте їхні сумніви розвіюються після 1-2 занять з тренером.

“Коли ж я почала регулярно ходити на тренування, то стала більш дисциплінованою та відчула, як випрацьовую внутрішній стрижень — такий, як у справжніх спортсменів. Та й життя просто стало щасливішим”, — каже дівчина. 

Тож якщо ви давно мріяли навчитися кататися на ковзанах, саме час спробувати.

До якого клубу в Києві можна піти, “Вечір” розповідає в добірці. 

Клуб з фігурного катання Владислава Греська

Групові тренування для дорослих
Час: вівторок та середа о 20:00
Місце: торговельний центр Cosmo Multimall
Індивідуальні заняття для дорослих 
Місце: Dream Town

У клубі працює 9 тренерів — вони навчають учнів за американською методикою. Найчастіше працюють саме з дорослими, а також готують усіх охочих до аматорських змагань. Упродовж останнього місяця учні виступали в Олександрії, Києві, Білій Церкві, Берліні, а влітку вони поїдуть на спортивні збори в Богуслав. Також тренери організовують заняття зі спеціальної фізичної підготовки в залі та онлайн. 

Студія фігурного катання YKS

Групові тренування для дорослих
Місце: Dream Town
Час: понеділок, середа, п’ятниця о 18:35 та вівторок, четвер о 19:45
Індивідуальні тренування для дорослих
Місце: Dream Town

Раніше студія була у Харкові, проте після повномасштабного російського вторгнення вона продовжила працювати в Києві. Тепер у YKS проводять набір на заняття для дорослих-початківців. Кажуть, що за 1-3 місяці учні навчаться впевнено триматися на ковзанах, рухатися обличчям та спиною, а також спробують робити повороти та обертання на одній нозі. Дорослі можуть обирати як групові, так й індивідуальні заняття.

Клуб фігурного катання Bilman

Групові та індивідуальні тренування для дорослих
Місце: ВДНГ, Dream Town, “Крижинка”

Тренування проходять на 3 київських локаціях, а клуб обіцяє навчити учнів упевнено ковзати, освоїти елементи фігурного катання і навіть поставити програму на льоду. Заняття організовують і для дорослих – кажуть, що зовсім нема значення, який у вас рівень підготовки.

Читайте також:

Після роботи я йду на вечірню пробіжку містом: чому це корисно не тільки для тіла

Вечірня гра в теніс: куди піти на тренування в Києві

Валерія Шебела

читати наступне