--6905

9 Травня, 2023

життєстиль

Як проводить вечори продюсер TVORCHI Петро Заставний: сімейна вечеря, робота  в телефоні та активне дозвілля із сином

Петро Заставний керує “Сім’єю ресторанів Файного Міста” в Тернополі, продюсує гурт TVORCHI та веде подкаст “ФОП 3-ї групи”.

Його день сповнений роботи, а тепер — ще й підготовки до виступу представників України на цьогорічному Євробаченні. 

Однак Петро також проводить вечір із сім’єю, присвячує час синові Яну та любить дивитися фільми з дружиною Аліною Френдій.

Про свій життєстиль продюсер TVORCHI розповів “Вечору”. Далі — його пряма мова. 

Петро Заставний

Вечір для мене – це найкраща пора дня. Моє внутрішнє “Я” тоді каже, що вже можна розслабитися. 

Вечір зазвичай розпочинається в той момент, коли їду додому з офісу. Та чи відпочиватиму я? Не знаю, адже можу ще працювати вдома з телефона. 

У мене бувають різні вечори. От, наприклад, востаннє я забрав Яна із садочка, а Аліна приготувала вечерю. Ми погралися із дитиною, а потім виконали наші обов’язки — я покупав сина, а моя дружина вклала його спати. Коли Ян заснув, ми з Аліною подивилися фільм.

Поки дружина вкладає сина, я іноді можу зіграти в партію в Dota. Така відеогра — дуже ефективний спосіб перемкнути мозок і зрозуміти, що вже настав час для відпочинку. 

Петро Заставний та Аліна Френдій

Активний вечір із Яном

Коли я забираю Яна із садочка, то ми ще залишаємося трохи на дитячому майданчику.

Син енергійний — обов’язково має побігати й побути на всіх гойдалках. Удома Ян також активний — раніше ми разом складали пазли, а тепер граємося з автомобільними треками.

Ще ми читаємо книжки та ходимо на прогулянку (якщо гарна погода). Ян зосереджений на якомусь дозвіллі впродовж 20 хв, тому часто треба змінювати те, що ми робимо.

Єдине — трохи сповільнюємось до вечері, а потім можемо ще побути надворі. Ми тоді граємо в м’яча або будуємо хатку — от нещодавно накривали стільці ковдрами й розповідали казочку “Рукавичка”. 

Вечір ми проводимо активно. Просто посидіти й щось подивитися — зовсім не наш варіант.

Петро Заставний та Аліна Френдій

Вечірня доставка їжі та чітміл у ліжку

Найчастіше ми замовляємо їжу на вечерю — обираємо наші тернопільські заклади. Любимо брати курку або запечений лосось з овочами гриль.

Мені не рекомендовано їсти вуглеводи ввечері, проте я часто замовляю ще десерт — наприклад, тирамісу. Іноді наливаю дружині келих червоного вина.

Є вагома причина, щоб брати доставку — потрібно перевірити, чи добре працюють наші заклади в Тернополі. Ми контролюємо певні етапи замовлення, дивимося за упакуванням та куштуємо нові страви.

У мене й дружини досить різні смаки в їжі, тому ми дотримуємося правила — коли хтось замовляє вечерю, то має обов’язково запитати про побажання іншого. Це важливо — щоб ніхто не залишився голодним. 

Ми зазвичай вечеряємо разом сім’єю. У цей час стараємося не бути в телефонах, адже потім складно пояснити Янові, чому йому не можна їсти й водночас дивитися мультфільми. Син може щось переглянути вже після того, як повечеряє.

Остання найсмачніша їжа — напевно, та, що залишилася через два дні після Великодня. Ми з дружиною організували невеликий чітміл о 10 вечора — в ліжку і за переглядом фільму. І хоч це була зовсім некорисна пізня вечеря, мені вона дуже сподобалася. 

Петро Заставний та Аліна Френдій

Спільний перегляд фільмів

Я люблю дивитися фантастику, комедії чи історичні фільми. Проте дружині більше подобаються  романтичні кінострічки.

Тому ми часто домовляємося, який жанр обиратимемо. Нещодавно дивилися стрічку “На Західному фронті без змін” – нам сподобалося. І ось нещодавно вийшов новий сезон Succession – любимо цей серіал. 

Концерт Beyonce та світські заходи в Києві

Оскільки ми перебуваємо здебільшого в Тернополі, то любимо проводити вечори саме вдома. Раніше я часто разом з дружиною відвідував різні заходи в Києві — презентації проєктів, покази фільмів чи Ukrainian Fashion Week — або зустрічався з друзями.

Також ми любили їздити на концерти закордонних артистів — Аліна колись мріяла побувати на виступі Beyonce, а я хотів побачити Post Malone.

А якщо якісь співаки приїжджали у Варшаву, то ми могли разом з друзями зібратися, придбати квитки та поїхати на концерт. 

Вечір — найкращий час для ідей

На жаль, я не аналізую ввечері, як пройшов мій день. Якщо буду це робити, то швидше бачитиму мінуси — все те, що не встиг зробити.

Це не впливатиме позитивно на мій настрій або змушуватиме повертатися в робочий режим, поки проводжу час із сином. А я не хочу, щоб таке ставалося. 

Проте ввечері в мене часто прокидається нове дихання. Буває, я та Аліна працюємо, якщо маємо незавершені справи та сили на те, щоб їх виконати.

І часто в мене з’являється натхнення.

Перед сном дивлюсь щось у соцмережах — часто в Pinterest та Instagram — і думаю, як би реалізувати ідеї для бізнесу чи своїх проєктів.

Тому ввечері чи пізно вночі мені щось спадає на думку, а вдень я беруся це втілювати. 

Петро Заставний

Ввечері я ніколи не їм яйця. Це фішка сніданків, тому я б їх точно не їв ввечері.

Найкращий вечір у житті: гуляти з дружиною вечірнім містом десь в Італії, Франції, Іспанії та будувати плани на майбутнє. І йти до ресторану, де в нас заброньований столик.

У вечір нашої перемоги над Росією я б хотів поплакати, прожити цей момент та оновитися. 

Валерія Шебела

читати наступне