--45501

20 Травня, 2024

реклама

Золоті каблучки – феєрія дизайнів та декорів

Автор: Реклама

Золото завжди в ціні. Це значить, що ювелірні вироби з цього металу ніколи не виходять з моди. Крім того прикраси з золота підходять всім незалежно від віку, статі та статусу. Не дивно, що мануфактури пропонують в золотих колекціях прикрас серії для жінок, чоловіків, дітей.

Складно сказати які саме ювелірні шедеври користуються найбільшим попитом. Але як показує статистика продажів на сайті Злато – лідерами є золоті каблучки. Причому їх купують як для поповнення власного ювелірного арсеналу, так і на подарунок. Для презенту це дуже вдала ідея і такий подарунок справить враження.

Що ж обрати?

Золоті каблучки представлені не просто у великому але у величезному виборі. Запропоновані рішення відрізняються:

  • Розмірами;
  • Формами;
  • Декорами;
  • Стилями;
  • Вартістю.

І це ще далеко не всі особливості каблучок. Але є у них і спільні риси і це позатрендовість, якість і вміння інтегруватися у будь-який образ.

Отже якщо говорити про позатрендовість, то золота каблучка – це прикраса, яка не боїться модних революцій. Золото завжди в моді і прикраси з нього теж. Тому актуальними каблучки виконані з золота (і не має значення в якому сплаві тобто кольорі), теж завжди актуальні і доречні. Щодо стилістичної універсальності, та майстри пропонують безліч рішень, які відрізняються за стилістикою. Але головна особливість прикраси з золота, а саме каблучки – вона чудово виглядатиме в комбінації з діловим луком і спортивним костюмом. Головне, підібрати модель. Але якщо ви не хочете витрачати час на пошуки моделі під конкретний наряд чи образ, просто зробіть вибір на користь лаконічних моделей без стилістичних акцентів. Такі каблучки доречні завжди і в будь-які ситуації.

Окремо ювелірні мануфактури пропонують розкішні екземпляри з багатим декором – це моделі для нарядних та вечірніх аутфітів. Коли ви в пошуках каблучки з золота для вечірнього виходу, тут можна собі дозволити моделі масивні, декоровані коштовним камінням великих розмірів. Вид каменів теж не має значення і це можуть бути як сапфіри чи рубіни, так і смарагди і, безперечно, діаманти. Всі ці камені можуть використовуватися і для декору каблучки «на кожен» день. Але в цьому випадку мова йде про невеликі за розмірами камінці і про більш лаконічний дизайн.

Золоті каблучки відрізняються за ціною. Все залежить від матеріалів, які використовуються. Мова йде і про золото (його кількість), і про декоративні елементи. Але ціновий діапазон дуже широкий, тому каблучку з золота придбати вийде і в ексклюзивному преміальному сегменті, і в середньому, і навіть бюджетному. Не дивно, і експерти Zlato це підтверджують, що саме каблучки золоті є улюбленими прикрасами, які купують і для себе, і коли потрібно підібрати класний презент. 

Реклама

Реклама

читати наступне