--46460

5 Червня, 2024

реклама

Годинники – це не тільки про час

Автор: Реклама

Існує стереотип, що цей аксесуар має суто практично функцію і призначений для індикації часу. Але це далеко не так.

копии часов

Годинники – це не тільки про можливість визначати час і завжди і всюди буди пунктуальним. Ці аксесуари ще і виконують іміджеву роль, і призначені для того щоб слугувати справжнім месседжем для оточуючих. Про що годинник здатний розповісти оточуючим про свого власника? Консультанти інтернет бутика Імідж запевняють, що дивлячись на годинник, можна з легкістю визначити не тільки смакові уподобання людини, але і її статус, соціальне та фінансове становище. Не дивно, що вибір годинника – то процес, який вимагає ретельного та зваженого підходу. Безперечно, більшість покупців вже знають продукція яких саме мануфактур може їх зацікавити. Але годинникова справа не стоїть на місці, з’являються нові бренди і навіть справжні «акули» серед годинникових мануфактур відходять від традиційного підходу і створюють щось супер інноваційне. Тому краще скористатися допомогою консультантів і так підібрати годинник, який ідеально «ляже» на руку, прийдеться до смаку, стане відображенням вашої життєвої філософії і будь-якому образу додасть чи елегантності чи шику (це вже залежить від дизайнерської концепції аксесуару).

Дизайн – це ще не все

Безперечно, оскільки годинники то іміджеві аксесуари в тому числі, то велику увагу майстри приділяють зовнішньому вигляду. Але оскільки годиннник то ще і практична річ завдання якої з високою точністю визначати час, то технічна сторона питання має ще більше значення. Тому мануфактури використовують при створенні своїх годинникових шедеврів високоточні механізми і різні комплектуючі, які розширюють функціонал. Додаткові опції здані перетворити звичайний годинник на справжнього асистента, який зажди допомагатиме своєму власнику і час контролювати, і дати відслідковувати тощо.

Мануфактури пропонують колекції:

  • Чоловічі;
  • Жіночі;
  • Універсальні.

Щодо стилістики, то годинники можуть бути виконані як в класичному стилі так і спортивному, мілітарі, готика, модерн і т.д. Жодних обмежень в плані форми, розмірів, кольорів, текстур, матеріалів. Преміальні моделі створюються з використанням дорогоцінних металів та каменів. Моделі «простіші» можуть бути виготовлені з кераміки, каучуку, ювелірної сталі.

годинники жіночі

Саме використані матеріали, інноваційність механізмів, декоративні елементи та кількість опцій впливають на вартість. Але оскільки мануфактури пропонують колекції у різних сегментах, то придбати годинник не тільки по смаку але і по кишені вийде у кожного. І консультанти Imidge радо допоможуть оцінити асортимент і підібрати модель, яка по всім параметрам підійде саме вам.

Реклама

Реклама

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках