--24394

10 Листопада, 2023

вечорниці

Музичний амбасадор «Вечора»: Павло Гоц із гурту NAZVA радить вечірні події листопада в Києві та Львові

Автор: Філ Пухарєв

Тут могла бути шаблонна підбірка українських вечірніх подій листопада. Але це нудно. Тому ми вирішили іти до людей, які є частиною сучасної культурної проукраїнської тусівки. Хто-хто, а вони крінжі точно не порекомендують.

Першим абасадором музичних івентів на «Вечорі» став Павло Гоц, учасник галицько-донбаського гурту NAZVA.

У жовтні музиканти випустили альбом «Гурма», в якому замісили барвисту кучу-малу з арт-року та поезії, підтягнувши найкращих і найталановитіших друзів із сучукрмузу. А на початку листопада NAZVA потрапили у лонглист національного відбору на «Євробачення»-2024.

Ми влаштували телеміст із київських сутінків у львівське надвечір’я, щоб розпитати у Павла про вечірки в стилі (не) суворих 90-х, посиденьки з PlayStation і піцою, весільні пісні у вечірньому плейлисті і не тільки.

Топ вечірніх подій від Павла Гоца

Де: Київ, Port Wine Bar

Коли: 10.11, 18:00

Скільки: Вільний донат

Дискотека 90-х по-українськи, з джинсами-варьонками та під касети ранньої Ірини Білик. Запропонувати трек для вечірки може кожен.

Павло Гоц:

Українці зараз перевідкривають цей період. Те, що ми вважали крінжем, виявилося скарбом. А те, що малими обзивали «попсою», зараз сприймається як частина української ідентичності. І це класно!

Де: Львів, !FestRepublic

Коли: 11.11, 19:00

Скільки: 500 грн

Де та коли: Львів, 11.11, 19:00, Нижній Зал; Київ, 17.11, 19:00, Музей Івана Гончара

Скільки: 300-400 грн (Львів)

Павло Гоц:

От як встигнути і туди, і туди? З одного боку, дорослий панк із матюками, тільки без панку і під електроніку. З іншого, ніжна та чутлива Маруся Чуприненко. І якщо квитки на київський виступ артистки вже розібрали, то на львівський ще є.

Де: Львів, Нижній Зал

Коли: 12.11, 19:00

Cкільки: 300 грн.

Я фанат української естради. Маю на вінілі запис «Ще не вмерла України…» 1930-х і купу «вусатого фанку». А невдовзі почую шлягери Івасюка, «Смерічки», «Кобзи» та інших наживо. Вестиме концерт Дмитро Мазуряк, сопілкар гурту KAZKA.

Де: Київ, Stereo Plaza

Коли: 24.11, 19:00

Cкільки: Від 990 грн

Ходжу на канци «ЖіС» з 2020-го. Був на них стільки разів, що процитую будь-який трек, якщо мене розбудять серед ночі. І хоч я вже підзадовбався, та все одно дуже раджу сходити.

Де та коли: Київ, 13-14.11, 19:00 Жовтневий палац; Львів, 26.11, 18:00, !FestRepublic

Cкільки: Від 590 грн.

Коли вперше почув ONUKA наживо, аж просльозився. Це одна з небагатьох українських артисток, які не каверять нашу народну творчість, а переосмислюють її по-своєму. Ми у NAZVA намагаємося робити те саме. На жаль, у цей день я буду не у Львові. Але якщо ви у місті — сходіть за мене, будь ласка!


Як проводить вечори Павло Гоц

Якщо ввечері немає виступів і репетицій, можу піти на концерт або в кіно. А можу і книжку вдома почитати. Хоча спілкуватися на тусах мені цікавіше.

Зазвичай зависаю у львівському Інші бар, де працюю арт-директором. Ставлю там свою музику і запрошую подіджеїти інших. У листопаді до нас завітають Сергій Чирков і Євген Клопотенко.

Ми з дружиною любимо приймати гостей. Влаштовуємо вечірки з PlayStation, піцою та ночівлею, як в дитинстві. Через це шафи вдома забиті посудом і постільною білизною.

Перед сном вигулюю собаку в найближчому парку. Але просто так вечорами майже не гуляю. Якщо кудись іду, то знаю, куди саме і навіщо. Це можуть бути заклади з кавою чи пивом.

Вечірній Львів асоціюється в мене зі Святим садом (місце поблизу львівського монастиря кармелітів, де від 1960-х збираються неформали — ред.). А вечірній Київ — із Пейзажкою.

Альбом «Гурма» гурту NAZVA — це музична подорож снами. Концепцію підказав Роман Чихарівський (відомий в українському інтернеті як Пан Роман — ред.). Він же запропонував зробити між піснями розмовні вставки (скіти). 

Романа та інших гостей «Гурми» можна вважати повноцінними співавторами альбому. Те, що вони там наговорили, на 90% імпровізація, записана у різних місцях та в різний спосіб — хоч на диктофон телефону, хоч у професійній студії.Вечорами слухаю шо попало. Весільні пісні Віктора Павліка, лірика від Tember Blanche чи BRYKULETS, R.E.M. та всяка закордонна альтернативка — все це ви знайдете в моєму плейлисті.

Фото: cоцмережі NAZVA.band. Фото на головній: Маргарита Лі

Філ Пухарєв

Філ Пухарєв

читати наступне