--22192

23 Жовтня, 2023

вечорниці

На сторінках російських артистів у Spotify з’явилися фото львівського репера. Що відбувається

Автор: Філ Пухарєв

Увечері 22 жовтня репер Clonnex опублікував у інстаграмі сторіз зі своїм фото та підписом ‘Stop War In Ukraine’ на обкладинках акаунтів російських «ватних» артистів у Spotify.

Ми перевірили — це не фотошоп. Фото справді з’явилося на сторінках Олега Газманова, Григорія Лепса, Vitya AK, Каті Самбуки, T-killah та інших російських музикантів з антиукраїнською позицією.

Хто стоїть за пранком?

Посилання на фото веде на телеграм-канал української хакерської спільноти «хасл братки». Там таки можна знайти повний список зламаних сторінок.

Cам Сlonnex лише перепостив скріни у себе у сторіз, але ситуацію наразі не прокоментував. Ми звернулися за коментарем до репера і будемо чекати на офіційну відповідь.

Як відреагували артисти, чиї сторінки зламали?

А ніяк. У соцмережах вони роблять вигляд, що ніякої хакерської атаки немає — як і війни. Розповідають про концерти, спілкуються з фанатами та бажають підписникам «доброй ночі».

Хто такий Clonnex?

Музикант, репер та саунд-продюсер зі Львова. Учасник творчого об’єднання Lemniskata (серед інших туди входить чернівецький репер T-Fest). Свій стиль Clonnex називає #cringecore.

У 2022-му репер випустив альбом Mediv Luff N Sip. За перший тиждень реліз зібрав 1 мільйон прослуховувань на Spotify.

Фото: соцмережі артистів

Філ Пухарєв

Філ Пухарєв

читати наступне