--15235

29 Липня, 2023

під ковдрою

Не запихайте свій язик по самі мигдалини! Як навчитися цілуватись і говорити про свої вміння

Автор: Пані М.

Колись, коли я була юна та зелена, з’явився в мене хлопець. Я почала ходити на дискотеку в селі, він мене проводжав додому.

Все було мило кілька тижнів – і от він захотів мене поцілувати. А мені ж 13! Я ще в житті не цілувалася ні з ким!

Коротше, я викручувалася: то треба бігом додому, бо тато сваритиме, то губи намальовані червоною помадою, то ще щось. Коротше, довтікалася до того, що він мене кинув:)

Та я була рада, бо хоч він і був гарним хлопцем, цілуватися з ним взагалі не хотілося.

Але недовго я додому ходила сама: інший хлопчина одразу давай залицятись. Він був трохи старший за мене, високий, широкоплечий, з насичено–голубими очима. І все, я пропала.

Але проблема невміння цілуватися нікуди не ділась. Йому навіть вдалося кілька разів мене чмокнути в міцно стиснуті губи, але на тому все:)

Як навчилась авторка

І тут я з подругами їду в гості на вихідні до бабусі одної з дівчат. Ми там і на дискотеку ходили, і гуляли компанією. Був у тій компанії брат однієї з подруг.

Він був мені добрим другом, жодної романтики, якшо шо. Сидимо з ним на лавочці, вийшли з клубу подихати свіжим повітрям – це були часи, коли можна було в приміщенні курити.

Сиджу сумна, а хлопець питає, чого так. Ну, я поділилась: мовляв, цілуватися не вмію, кине мене к чортовій матері С., буду одна. А дружбан такий: давай навчу! 

Коротше, цілувалися ми до глибокої ночі. Якраз дискотека закінчилася і з усіма ми пішли домів. Мої губи наступного дня були такими, наче мене бджоли покусали:) Та наступний вечір і частину ночі ми так само провели за поцілунками.

Так я навчилася цілуватись:) Звичайно, С. не призналася, звідки маю такі глибокі вміння. Казала, що фільмів багато дивилася:) Він повірив і більше не перепитував.

А якось мені трапився хлопець, який дуже волого цілувався – ще з ходу намагався запхати всього язика до рота. Бррр.

Починався поцілунок ніби окей, та за три секунди з мого підборіддя на мою ж футболку вже скрапувала слина – не моя.

Коротше, не зрослося з тим хлопцем.

Перші поцілунки – не лише моя проблема. Читачі мого каналу теж ділилися своїм досвідом. На чому тільки люди не вчаться цілуватись! Хтось на помідорах і полуницях, хтось використовує власне коліно чи згин руки, дівчатам помагають їхні подруги, а хлопцям – їхні друзі.

порада хто може навчити цілуватись

Та мені видається, найважливіше, що варто зробити – не очікувати від себе якихось вмінь, якщо ви чогось такого ніколи не робили. Це нормально – не вміти. І нормально – вчитись.

Що ще варто зробити

  • Сказати іншій людині, що ви не вмієте цілуватись і будете раді, якщо вона вас навчить. Нічого страшного, якщо ви двоє не вмієте цілуватись – будете вчитися разом:)
  • Давайте зворотній звязок! Якщо вам щось не окей, повідомте іншій людині. Бо вона не екстрасенс, щоб зрозуміти, що у вашій голові. Подобаються вологі поцілунки – скажіть. Не подобаються – скажіть. Але не: “фуууу, ти мене всю обслинив!!”, а: “я би хотіла/хотів, що ти цілувала/цілував мене ось так”. І показуєте як.
  • Не намагайтеся одразу повторити всі фільми, які бачили до того.
порада як краще не робити при поцілунках
  • Якщо вам призналися, що хтось не вміє цілуватися – подякуйте за довіру. Не думаю, що людині було легко це зробити.
  • Не кусайтесь! Якщо вас про таке не просять, звичайно:)
порада як навчитись цілуватись
  • Питайте, чи людині окей. Комусь важко говорити першою/першим, та відповідати буде нормально.
  • Не робіть засосів, будь ласка! Особливо влітку, коли навіть шию жарко прикривати.
  • І неочевидна, але важлива порада: носіть з собою гігієнічну помаду. Якщо ви цілуєтесь десь на вулиці, то обвітрити вологі губи – справа двох секунд.

УВАГА! Будь ласка, не цілуйтесь, коли маєте на губах ранки або коли у вас герпес в активній фазі. Він не лікується, але якщо у вас нема фізичного прояву чи в іншої людини нема ранок на губах, ви його не передасте. Дбайте про іншу людину і під час поцілунків, добре?

А тепер, коли ви прочитали цю колонку, вам треба переходити до практики:) Солодких та безпечних вам поцілунків!

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне