--29161

18 Грудня, 2023

корисне

«Пріоритет №1»: чому зірка «П’ятдесяти відтінків сірого» Дакота Джонсон спить не менше 10 год на добу

Зірка «П’ятдесяти відтінків сірого» розповіла, що у дні, коли спить менше ніж 10 годин, відчуває себе недієздатною.

Американська акторка Дакота Джонсон в інтерв’ю The Wall Street Journal сказала, що сон для неї — пріоритет №1.

«Не маю певного часу, коли прокидаюсь. Підйом залежить від подій у моєму житті. Якщо це вихідний у понеділок, то буду спати стільки, скільки зможу», — сказала Джонсон.

Дакота Джонсон, акторка, дівчина в окулярах, Fifty shades of Grey actress, Dakota Johnson

Додала, що легко може спати довше — до 14 годин на добу. Також приймає ванну у будь-який час доби, якщо відчуває потребу у цьому.

Fifty shades of Grey actress, акторка, Дакота Джонсон, брюнетка, блискучий піджак, Dakota Johnson

«Можу приймати ванну у будь-який момент і в будь-який час доби. Якщо у мене виникає думка «О боже, що це за світ такий?», то приймаю ванну. Це мене заземлює.

Fifty shades of Grey actress, Дакота Джонсон, дівчина в шортах, акторка, брюнетка, фото з райдугою

Щоб впоратись з тривогою, акторка двічі на день медитує, а також дотримується режиму у п’ять тренувань на тиждень. Працює із власною вагою, займається пілатесом і гарячою йогою.

Dakota Johnson, Дакота Джонсон, йога, дівчина займається йогою, килимок для йоги, Fifty shades of Grey actress

Також акторка медитує двічі на день: «Займаюсь трансцендентальною медитацією. Нещодавно захопилась дихальними вправами, це мені допомогло впоратись із тривогою».

Дакота Джонсон (Dakota Johnson), 34 роки — американська акторка і модель. Проривом у акторській кар’єрі стала роль Анастейші Стіл у еротичному фільмі «П’ятдесят відтінків сірого» (2015).

Де ще зіграла Дакота Джонсон: фільми «Арахісовий сокіл» (2019), «Суспірія» (2018), «Незнайома дочка» (2021), «Жінка без правил» (1999).

Чому достатній сон важливий для здоров’я?

Достатній сон є критично важливим для підтримки фізичного та психічного здоров’я. Він впливає на рівень енергії, настрій, когнітивні функції та загальний стан здоров’я.

Як часто слід займатися фізичними вправами для підтримки здоров’я?

Більшість експертів рекомендують щонайменше 150 хвилин помірної аеробної активності або 75 хвилин інтенсивних вправ на тиждень для підтримки загального здоров’я.

Як медитація може допомогти у боротьбі з тривогою?

Медитація може допомогти зменшити рівень стресу та тривоги, покращуючи концентрацію та сприяючи глибшому розумінню власних думок і почуттів.

Які переваги ванни для релаксації та стресу?

Ванна може бути ефективним способом розслаблення, допомагаючи знизити м’язову напругу, поліпшити настрій та сприяти глибшому сну.

Фото: teatime.pictures

Вам також може бути цікаво:

Артем Кузьменчук

Артем Кузьменчук

головред «Вечора»

читати наступне