--23390

1 Листопада, 2023

вечорниці

Вид на Монумент Вашингтона і жодного пафосу: українка провела вечір у будинку Джеффа Безоса і поділилась враженнями

Українська журналіста Каміла Грабчук провела свій перший вечір у США у будинку мільярдера Джеффа Безоса.

У будинку засновника Amazon пройшла церемонія нагородження премією «за відвагу у журналістиці» IWMF, яку отримала і українка.

Про велику бібліотеку, двір з видом на Монумент Вашингтона, теплу атмосферу і враження від Джеффа Безоса вона розповіла «Вечору».

Кореспондентка й продюсерка The Washington Post Каміла Грабчук 23 жовтня стала гостею у домі Джеффа Безоса у Вашингтоні.

У своєму дописі в інстаграм вона розповіла, що стала однією з переможниць премії «за відвагу у журналістиці» від громадської організації International Women’s Media Foundation.

Церемонія нагородження проходила у будинку мільярдера у Вашингтоні. «Вечір» попросив Камілу розповісти про прийом та поділитися враженнями від Джеффа Безоса та його дім.

«Запам’яталась дуже тепла, приязна і розслаблена атмосфера вечора. Серед гостей були журналісти, донори фундації IWMF, редактори — захід був дуже камерний, не більше 50 гостей.

Гості пригощались закусками, майже кожен брав собі келих вина. Помітила, що ми, як представники України, були цікаві іншим гостям. З нами хотіли познайомитись, розпитували, чи в безпеці наші рідні в Україні.

Зізнаюсь, що я дуже хвилювалась того вечора, хоча й не подавала виду. Не торкалась закусок і взяла собі келих води, бо мала виступати. Ведучою нашої панелі була Джуді Вудруф (Judy Woodruff) — зірка американського телебачення.

Будинок справив таке враження, ніби я опинилась всередині фільму — величезні сходи наверх біля входу, все витончено, вишукано, але акуратно, без надмірності. Вразила бібліотека з витворами мистецтва і… скажімо так, «сувенірами для багатих людей». Там був навіть шматок першої будівлі Білого Дому.

А найбільше враження залишив задній двір будинку. З терасою, великим старим деревом, гойдалкою на мотузках, фонтаном і видом на Монумент Вашингтона.

Фотографій зробити не вдалося, нас одразу попередили, що знімати у будинку не можна. Навіть попросили зайвий раз не користуватись телефоном.

Найбільш незвичайне враження справили самі Джезофф Безос та Лорен Санчес. Я чекала чого завгодно, але не того, що побачила в реальності — вони були на диво відкриті, приязні, дружні, обіймалися.

Коли Джефф побачив м’яч від Світоліної, то пожартував, — «Вона хоче зіграти зі мною чи проти мене?». У відповідь на запрошення відвідати Київ сказав, що був би щасливий зустрітись зі мною у нашій столиці.

В Україні, як у мене склалось враження, люди з певним капіталом більш акуратні у комунікаціях. А тут я побачила відкритих, щирих людей. Це був приємний шок», — каже Каміла.

Вам також може бути цікаво:

  • За часом не слідкую, сплю скільки потребую, «бути хорошим» не хочу: Павло Вржещ про свої вечори і життєві пріоритети
  • Ідеальний вечір – час з донькою. Як проходять вечори поета і військового Павла Вишебаби
  • Не відпочинок, а робота: як посол у США Оксана Маркарова на вечірках просуває інтереси України
Артем Кузьменчук

Артем Кузьменчук

головред «Вечора»

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках