--23227

31 Жовтня, 2023

життєстиль

За часом не слідкую, сплю скільки потребую, «бути хорошим» не хочу: Павло Вржещ про свої вечори і життєві пріоритети

«Ввечері я не хочу знати, яка година. Хочу лягати спати, коли відчуваю поклик до сну. А вставати, коли тіло «наспалось», — розповів співзасновник агенції Banda під час запису подкасту «Хто вбив Кеннеді?».

Павло Вржец показує на камеру свій iPhone — на ньому вимкнений великий годинник і заклеєний кутик з мінігодинником.

«Вечір» подивився спіч Павла про вечірні звички й життєві пріоритети та переповідає сказане.

Павло Вржещ — співзасновник і креативний директор агенції Banda. У доробку агенції — успішний проєкт брендингу України Ukraine NOW (2018) та менш успішний флешмоб з невдалим жестом-тризубом до Дня Незалежності (2022).

Під час запису подкасту «Хто вбив Кеннеді?» ведучі запитали Павла про його джерела енергії.

«Самий простий і самий дієвий спосіб відновити енергію — це сон. Всі про нього знають, але думають, — хочу встигнути на фітнес, тому встану раніше, хочу подивитись серіал чи погортати інстаграм, пізніше ляжу», — відповів Вржещ.

Пояснив, що це питання фокусу людини, коли вона сама визначає для себе важливість сну.

«Сон не може себе захистити. У нього немає голосу, щоб сказати нам — чувак, йди спати, що ти робиш?! Йти спати, бо завтра будеш мертвий, будеш погано працювати та погано жити».

Павло показав на камеру свій iPhone — на ньому відсутній великий годинник, а мінігодинник у кутку заклеєний, щоб його не бачити.

Пояснив, що засинає без годинника і прокидається без будильника. Не хоче знати, о котрій це у нього відбувається і скільки він спить.

«Зранку по сонцю ще можна зрозуміти, котра година. А ввечері класно — немає індикаторів часу й ти більш чутливий до потреб свого тіла. Коли не дивишся на годинник: «О, час мені спати», а відчуваєш: «О, хочу спати» — ділиться Павло.

Каже, що так входить в сон набагато краще, за внутрішнім імпульсом, а не тому, що треба. Так само йому подобається і прокидатись не з будильником, а тому, що його тіло вже «наспалось».

Для нього це питання пріоритетів, коли він визначає, що важливіше — ти та твій стан зранку чи ранній підйом і зустрічі?

Павло обирає себе і свій стан.

Додає, що за внутрішнім відчуттями лягає спати близько 23:00. О 09:00 у нього може бути йога, а перші зустрічі призначає на пообідній час.

Каже, що часто люди звикли підлаштовуватись під потреби інших, щоб «бути хорошим». І це «бути хорошим», на думку Павла, з’їдає неймовірну кількість енергії.

«Через це поняття починаємо робити те, що нам не подобається, погоджуємося на зустрічі з питань, які можна вирішити за п’ять хвилин телефоном, йдемо на нецікаві нам записи. Обслуговуємо ось це поняття «бути хорошим», хоча й самі іноді не знаємо, що це», — ділиться своїми думками Вржещ.

Вам також може бути цікаво:

  • Ідеальний вечір – час з донькою. Як проходять вечори поета і військового Павла Вишебаби
  • «Попораю худобу, потім закину контент на OnlyFans»: як блогерка Анжеліка Кравець проживає свої кращі вечори в селі
  • Сом на 13 кг, сон під зірками і шелест нічної річки: вечори рибалки Тетяни Дерев’янко
Артем Кузьменчук

Артем Кузьменчук

головред «Вечора»

читати наступне