--6179

3 Травня, 2023

під ковдрою

Секс та їжа: чому не варто змішувати

Автор: Пані М.

Якось один із читачів прислав мені скріни, де на повному серйозі людям радили перебити в міксері банан і використовувати цю кашку замість лубриканту.

Це, мовляв, ідеальна заміна і вона максимально безпечна для такого альтернативного використання.

І я чудово розумію, чому цей читач бігав по стелі від скрінів – це ж повний крінж!

Але таких порад від диванних сексологів – повний інтернет.

Навіть у дорогих журналах можна зустріти щось подібне.

Наприклад, “набрати в рот холодного шампанського і почати робити мінет” чи “полийте медом свою кохану і повільно злизуйте, плавно наближаючись до вульви”.

Про вульву я, звичайно, загнула. В журналах про жіночі статеві органи частіше пишуть завуальовано, та менше з тим.

Ще є порада взяти до рота м’ятну цукерку і так робити куні чи мінет. А я якось читала, що якщо немає вдома лубриканту, то можна використати олійку.

Ага, особливо для анального сексу. Ковзати буде гарно.

Та я вас прошу: будь ласочка, залиште їжу і питво на кухні! Не тягніть це в спальню і в секс! Бо це не окей.

Одна з читачок розповіла, що якось під час мінету намазали чоловіку член морозивом. А воно швидко затекло в уретру. Вона спочатку не могла зрозуміти, чому у нього така реакція на мінет, завжди ж подобалося 🙂

Так, їжа гарно виглядає в кіно і інколи хочеться повторити: налити збиті вершки на груди і злизати це все. Чи раптом вам захочеться полити пеніс медом, щоб смачніше було робити мінет.

Це ж теж показували в якомусь серіалі.

Та ваша вагіна та уретра вам не подякують, от ні разу.

У жіночій вагіні особливий мікробіом і туди не варто нічого додавати.

Вона навіть сама очищується і не потребує ні додаткового зовнішнього зволоження, ні якихось зайвих компонентів. Там рівновага.

І от увіть, що туди додали цукор. Ні, ви не сипали його туди, звичайно.

Просто злизували мед чи вершки і плавно дійшли до куні. Якщо ви не помили руки та не прополоскали рот – а думаю, в пориві пристрасті це можна забути – то цукор потрапить в піхву.

І якщо імунна система трошки підкачала –  а вона сильно сиплеться від стресу, якого в нашому житті зараз дохріна – у вагіні почнеться фестиваль.

Вагінальний кандидоз – не дуже приємно. Свербіж, виділення з неприємним запахом, біль під час сексу. Там ну його в баню!

Та й чоловіки можуть мати кандидоз, але у них хвороба часто протікає безсимптомно і якщо ви в парі не користуєтесь презервативами, то будете знову і знову заражати свою партнерку.

Не хотілося б, щоб кандидоз перейшов в хронічну форму: це довго і дорого лікується, не рекомендую.

Але почекайте, не відміняйте романтичну вечерю перед сексом! Досить дотримуватись кількох простих правил і все буде чудово!

  1. Обов’язково перед сексом ретельно прополощіть рот і добре помийте руки. Це може звучати не дуже сексуально, але це повага і турбота про вашу партнерку/вашого партнера.
  2. Якщо все одно хочеться полити його/її медом, то в цьому раунді не цілуйте геніталії і не пестіть їх руками.
  3. Важливе уточнення про мед: на тілі він швидко нагрівається і стає текучим. Врахуйте це, щоб потім не прилипати до всього, що трапиться вам по дорозі у ванну. Дуже важливо! Уточніть, чи в людини немає алергії на мед, якщо ви раптом вирішили зробити солодкий сексуальний сюрприз.
  4. Не використовуйте фрукти (пам’ятаємо, глюкоза!), цукерки, шоколад, солодкі напої з бульками, бананові кашки і так далі в прелюдії та в сексі.
  5. Якщо хочеться солодкого, купіть їстівні лубриканти в перевірених магазинах для дорослих. Наприклад, System JO. Там смаків – до кольору, до вибору. І фруктові, і шоколадні, і навіть джелато є. А в складі нема цукрів, які би влаштували вам солодкий передоз у вагіні чи уретрі. Ще можу порадити Sensuva. У мене є така солона карамель – і це смачно. Останню, до речі, не лише для орального сексу використовуємо, для вагінального теж.
  6. Хлопці! Якщо ваша партнерка любить ігри з пальцями, слідкуйте за своїми нігтями. А в ідеалі – сходіть на манікюр. Там їх гарненько підріжуть, почистять і підпилять. Це, по-перше, вбереже кохану від непотрібних мікробів, які є під нігтями, а по-друге, дозволить не пошкодити стінки вагіни. В ідеалі для фінгерінгу краще користуватись презервативом, але це роблять рідко.
  7. І про пеніс. Так, в чоловіків площа слизової оболонки, до якої можна дотягнутися, маленька, але її теж не варто поливати солодким/олійкою/чи ще якоюсь бідою. Запалення уретри теж не має нічого спільного з задоволенням. 

Тому їжте з задоволенням, кохайтеся з насолодою і бережіть себе трошки більше.

Цьом.

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне