--18648

13 Вересня, 2023

під ковдрою

Хочу, як у кліпі LATEXFAUNA: як навчитися робити ідеальний куні, уникнути помилок та поганого досвіду

Автор: Пані М.

Думаю, ви бачили останній кліп LATEXFAUNA, чи принаймні чули відголоски розмов про нього. 

Та якщо раптом ні, то розкажу сюжет: весь кліп – а саме 3 хвилини і 36 секунд фронтмен гурту робить кунілінгус, час від часу відривається і співає черговий куплет. 

Здавалось би, що тут такого несподіваного? Ну чоловік між ногами в жінки, ну пестить її орально. А ніт! Інтернет гудів, наче вулик, в якому потривожили бджіл.

У чому проблема?

Першими проти виступили деякі чоловіки: бо “де ж це видано, щоб чоловік таке робив?”, “це взагалі сексизм – зображувати чоловіка ТАК”, “фу таке показувати”, і ще приблизно 100500 аргументів на подібну тему. 

Десь вклинювався і жіночий грецький хор, які теж були не в захваті від такого блядства. Та більшість постів від дівчат, які я бачила були або підтримуючі, або позитивно веселі. І це гарна новина.

Та я приблизно уявляю, чому так багато людей були в неприємному шоці від кліпу. Бо, по–перше, говорити про секс все ще важко. 

По–друге, якщо це оральний секс або його імітація в кліпах чи кіно, то це часто саме мінет. 

По–третє, робити кунілінгус – це ж давати жінці максимум задоволення і визнавати, що вона теж має на нього право. Так, я в курсі, що не всі жінки люблять куні з різних причин, та це ж не означає, що інші мають від нього відмовитись.

То чого ж ця практика все ще сприймається не так буденно, як той же мінет? Бо, бляха, ну от скільки разів ви бачили порно, де би робили куні? Особливо коли його роблять гарно, довго і ніжно? І скільки є роликів, де роблять феляцію? Отож бо. 

І признаватися, що ви займаєтесь з кимось оральним сексом, навіть якщо це кохана/коханий, було і соромно, і не те щоб безпечно. 

Ще не забуваємо, що совєти принесли до нас, крім всього іншого, і тюремну культуру, в якій “мужик не лиже, а після мінету не цілується”. І щоб викорінити цю хрінь, треба багато часу.

На щастя, ці міфи таки відходять. І люди вже не тільки вміють та люблять займатися оральним сексом в два боки, а й жартують про це на стендапах (“роблю я якось куні дружині”) та знімають кліпи, як вищезгадана LATEXFAUNA. Це чудова практика, вона може урізноманітнити ваше сексуальне життя, тому я би її категорично не відкидала.

Поради щодо практики для дівчат

Думаю, що завдяки своєму досвіду я можу дати кілька порад і хлопцям, і дівчатам про кунілінгус. Бо навіть найкращий куні на вашу думку може бути жахливим на думку приймаючої сторони, якщо ви робите його не так, як треба іншій людині.

Ну що, почнемо?

Якщо ви приймаюча сторона:

 • Пам’ятайте про активну згоду! Якщо ви не хочете куні, то не зобов’язані погоджуватись. Тільки активна згода на всі сексуальні практики.
 • Не бійтеся говорити, що відчуваєте: партнер же не володіє здатністю читати думки, говоріть або хоча б рухами подавайте сигнали, що вам ок, а що – не дуже. “Повільніше”, “Легше”, “Так!”, “Не зупиняйся!”, “Ще”, “Отут”, “Роби так далі”: як бачите, цих слів достатньо, не треба довгих історій. Притискайте його голову або навпаки відтягуйте його за волосся – робіть так, щоб вам було приємно. Бо куні – це в першу чергу про ваше задоволення.
 • Лубрикація. Буває, що ви збуджені далі нікуди, а власної змазки дуже мало. Нічого страшного – для цього люди придумали лубриканти для орального сексу. Знаю, що дівчата періодично переживають за те, які вони на смак і на запах. От додаткова змазка допоможе замаскувати це. 

Та якщо ваш партнер кривить носа від вашого запаху та ще й дозволяє собі робити якісь неприємні коментарі з того приводу, то у мене для вас погана новина. Це не зміниться.

 • Зупиняйте будь–яку практику, яка вам не окей. Нема сенсу терпіти. Так, не всі хлопці вміють робити куні, навіть якщо і сильно прагнуть.

Тому обманювати їх стосовно свого задоволення від орального сексу – це робити гірше для себе та для всіх інших жінок, якщо вам не захочеться бути далі з цим партнером.

Якщо людина прагне навчитися – направляйте її. Ну а якщо нові знання відскакують від нього, як горох від стіни, то краще не тратити на нього сили.

Поради щодо практики для хлопців

Якщо куні робите ви:

 • Викиньте з голови всі знання, які ви почерпнули з порно. Там нічого нормального і так не показують, а про кунілінгус тим більше.
 • Заради святих єдинорогів, не кусайтесь! Головка клітора схована під капюшоном не просто так: там вісім тисяч нервових закінчень. Починайте пестити клітор максимально м’яко, зволоженим язиком. Нє, ну якщо вас попросили, то можете – та лише ту партнерку, яка цього хоче.
 • Використовуйте лубрикант. Їх є достатньо різних видів і смаків, можна підібрати той, який найбільше подобається. І це нормально! По–перше, використання додаткової змазки полегшить ковзання, а по–друге, маскує запах природніх виділень. Пам’ятайте, що в різні дні циклу жінка може пахнути по–різному, і це нормально.
 • Читайте книги і дивіться освітні відео. Так, завдяки цьому вам буде легше розуміти дівчат і те, як вони отримують оргазм. В першу чергу раджу книгу Лорі Мінц “Кінчай! Твоє право на задоволення”, а також ролики на ютубі просвітниці Лінслі Доу. У неї просто розкішне відео про куні, де вона показує за допомогою кухонної рукавички і намальованої на дошці вульви, що треба робити. Якщо ви не просвітитесь, то хоча б насмієтесь – в роликах багато гумору і нуль сорому.
 • Оральний секс – це не прелюдія, а повноцінна сексуальна практика.
 • Не очікуйте, що ваша партнерка кінчить від оральних ласк. Бо якщо ви будете гнатися за оргазмом, то хрін його доженете. Якщо брати мій власний досвід, то кінчаю я лише від стимуляції клітора іграшками – ні пальці, ні язик, ні губи не допомагають. Та я дуже люблю куні і не вважаю, що треба щось змінювати.
 • Не всі жінки однакові. Тому якщо з одною якась практика заходила на ура, то не факт, що з іншою таке буде.
 • І останнє, та найважливіше: питайте свою партнерку, що і як їй подобається. Або принаймні можна просити її якось реагувати звуками чи рухами на ваші дії, якщо їй ніяково говорити про куні словами через рот.

Періодично відривайтесь від процесу і запитуйте, чи все ок: звичайно, не тоді, коли жінка близька до піку. Особливо якщо відчуваєте, що вона напружена чи майже не реагує на ваші дії. І якщо вона просить вас зупинитись – зробіть це!

Здається, цього буде досить. Хіба додам пункт для всіх про безпеку. Чомусь оральний секс дехто вважає безпечним і без захисту. Та це не зовсім так.

Роблячи куні чи мінет, можна підхопити і венеричні хвороби, і вірус папіломи людини, і герпес, і якийсь з гепатитів.

Бережіть своє здоров’я і на побаченнях з різними людьми користуйтеся презиками та латексними серветками, які, до речі, можна зробити з кондома. 

Ну що, погнали? 🙂

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне