04 Грудня 2023

9.12 о 17:00

Сергій Плохій та Володимир В’ятрович

квиток на вхід на подію, від 160

Дискусія Сергія Плохія та Володимира В’ятровича про українсько-російську війну у Києві

У рамках Kyiv Book Weekend буде дискусія істориків Сергія Плохія та Володимир В’ятровича про російсько-українську війну.

Не знати зараз Сергія Плохія – це ознака, що ви давно не заходили в інтернет і не читали новини ? Його голос став ще потужнішим після 24 лютого. Сергій – український та американський історик, професор кафедри української історії в Гарвардському університеті, де він займає посаду директора Гарвардського українського наукового інституту. Це один з провідних спеціалістів з історії Східної Європи. Член Українського ПЕН. Автор книг.

Володимир В’ятрович – ще один відомий в Україні історик, теж автор книг. Народний депутат, колишній голова Українського інституту національної пам’яті, один з головних голосів декомунізації в Україні.

Нагадаємо, що 8-10 грудня у Міжнародному виставковому центрі у Києві (Броварський проспект, 15) пройде велика книжкова подія «Kyiv Book Weekend».

Це буде за формою як Книжковий Арсенал чи Book Forum у Львові. Тобто і книжки продаватимуть, і дискусії триватимуть, і поезію читатимуть, ще й концерт буде.

Прибуток від продажу квитків надійде на добрі справи: програми «Запакуй Небо» Нової Пошти та БФ «Бібліотечна Країна», що опікується регіональними бібліотеками.

Більше про цікаві книги:

Плани на вечір

Зараз анонсуємо події у Києві, інші міста додамо трохи згодом

Київ

  • Київ
онлайн
в тусовці

28 червня, 19:00-21:00

Юрій Іздрик

від 390 ₴ квитки
послухати

5-7 липня, 16:00-22:00

від 300 ₴ квитки
послухати

21-23 червня

Олег Скрипка

від 550 ₴ деталі
подивитися

з 12 червня

Netflix

згідно тарифу Netflix ₴ дивитись

Щоб анонсувати свій захід в рубриці "Що на тижні", пишіть

на e-mail

vechir@abo.media

в telegram

t.me/vechirmedia

Анонси подій

в тусовці
тематичні вечорниці

12-14 липня

Atlas

від 1400 ₴