--35168

31 Січня, 2024

вечорниці

Вона вже їздить в Голлівуд як на роботу: еволюція Таню Муїньо у 10 кліпах, від MONATIK до Дженніфер Лопес

Автор: Філ Пухарєв

Таню Муїньо вже їздить в Голлівуд як на роботу. Нині вона знімає кліпи для топових поп-зірок світу, що набирають у YouTube десятки, навіть сотні мільйонів переглядів. А починала вона у 2010-х, зі співпраці з українськими артистами.

Днями Таню Муїньо презентувала свою першу в 2024-му відеороботу на пісню Дженніфер Лопес.

«Дженніфер відіграла величезну роль у тому, чому я стала кліпмейкеркою. Її музика та відео надихали мене з дитинства. І зробити це відео – це як мрія здійснилася», – написала Муїньо.

З такої нагоди «Вечір» зібрав для вас найцікавіші кліпи української кліпмейкерки в одному матеріалі. Обережно, у тексті є російська! Ну зооовсім трошки…

Інстаграм Таню Муїньо: 170 000 читачів.

Хто така Таню Муїньо

Ім’я та прізвище в кліпмейкерки справжні. Батько Таню – кубинець за національністю. Дівчина народилася в Одесі, а до шести років жила у Гавані.

У 2013-му Таню Муїньо зняла дебютний кліп на пісню «Знаешь» українського співака ROZHDEN. Надалі співпрацювала із MONATIK, NK, DOROFEEVA, Мішель Андраде, Максом Барських та іншими українськими поп-артистами.

Від 2019-го Таню Муїньо знімає кліпи для Кетті Перрі, Сardi B, Розалії, Гаррі Стайлза, Елтона Джона та інших американських зірок.

Муїньо – кількаразова володарка українських музичних премій YUNA (2017, 2018) та M1 Music Awards (2018, 2019). У 2021-му кліпмейкерка отримала премію MTV Video Music Awards за відео для Lil Nas X. У 2022-му номінувалася на премію MTV із кліпом для Гаррі Стайлза.

Таню Муїньо

MONATIK – Кружит (2016)

  • Кількість переглядів: 150 млн

Перший відос Муїньо для Дмитра Монатіка. Якщо дуже постаратися, між синім морем і жовтими костюмами танцівників у кліпі можна розгледіти український патріотизм. Не факт, що він там справді є, але все одно приємно.

Katy Perry – Small Talk

  • К-сть переглядів: 35 млн

Кеті Перрі – і жінка красива, і собачниця дбайлива. Принаймні, на це натякає перший знятий у США кліп Муїньо. А ще тут багато рожевого. І це за чотири роки до «Барбі»!

Rosalia – Juro Que

  • К-сть переглядів: 50 млн

Розалія просить коханого забрати її із собою до в’язниці. Якщо в Іспанії справді настільки стильні тюремні камери, як у кліпі – її можна зрозуміти. 

Cardi B – Up

  • К-сть переглядів: 280 млн

Реп-мама не припиняє тверкати навіть на гробках. А що люди скажуть?

Post Malone, The Weeknd – One Right Now

  • К-сть переглядів: 111 млн

У кліпі так по-вечірньому темно, що Вікенд десь навіть руку зламав. І тепер влаштовує перестрілку з Пост Малоуном, який тут ніби ні до чого і взагалі у білому пальто.

Lil Nas X – Montero

  • К-сть переглядів: 563 млн

Найпровокативніший кліп Муїньо. Наприкінці квір-ікона сучасного аренбі спокушає самого Диявола.

Harry Styles – As It Was

  • К-сть переглядів: 678 млн

Гаррі Стайлз у поп-музиці – це рівень Майла Джексона (а може, навіть вище). Так чи інакше, але «Місячну ходу» співак вже освоїв. І дякуємо Таню за можливість роздивитися його татухи.

Sam Smith – I’m Not Here To Make Friends

  • К-сть переглядів: 24 млн

І хоч у Сема Сміта немає друзів, зате прихильників вистачає. Знайдіть собі людей, які будуть носити за вами рожеву шубу так само, як за ним.

Elton John, Britney Spears – Hold Me Closer

  • К-сть переглядів: 24 млн

Екранізація зустрічі поп-легенд 70-х і 90-х. Закохана пара грає в квача на фоні барвистих декорацій. Все, як ми любимо у Муїньо.

Jennifer Lopez – Can’t Get Enough

  • К-сть переглядів: 800 тис.

Найсвіжіша відеоробота Муїньо. Джей Ло хвалиться червоною сукнею і танцює з гарячими хлопцями серед кам’яних джунглів. Не хвилюйтеся, із застрахованим органом у співачки все досі чудово.

На фото – Таню Муїньо та The Weekend. Запозичено з інстаграм-сторінки кліпмейкерки

Філ Пухарєв

Філ Пухарєв

читати наступне