--5159

25 Квітня, 2023

вечорниці

Ввечері я йду на квіз у Києві: де пограти і чому це цікаво

Вікторія Дубовська, комунікаційниця МХП, приходить на квізи (інтелектуальні ігри на кшталт “Що? Де? Коли?”) раз на тиждень.

Вона грає з кінця 2020 року — на першу гру “Національного квізу” запросив друг. І тоді їй так сподобалось, що разом з друзями продовжили грати далі аж до 22 лютого 2022 року.

До повномасштабного вторгнення збирались раз на два тижні — ігри для їхньої компанії стали чудовим приводом бачитись частіше.

Компанія Вікторії на квізі у Києві

У Києві квізи відновили орієнтовно в липні 2022 року, тоді ж Вікторія з компанією почали знову в них грати.

Зараз збираються раз на тиждень, мають свою команду, часом просять знайомих чи колег долучитись — бо в основному складі кілька  гравців виїхали за кордон.

Квізи завжди відбуваються в якомусь закладі — кафе чи барі. Так, аби люди могли щось перекушувати, пити вино чи каву і одночасно грати. Наприклад, ігри БАМquiz!, які організовує знайомий Вікторії, проходять у Shatun Pub, а City Quiz — у Campus Community.

Квіз у Києві

Атмосфера на іграх зазвичай піднесена — насамперед це азарт, а ще радість від правильних відповідей та призових місць.

Для Вікторії квізи — ще й про щастя бути разом з друзями, частіше зустрічатись. Також цікаво перевіряти себе, свої знання і логіку.

Адже запитання щоразу різні, з різних сфер, тож цікаво і радісно відмічати, що насправді знаєш одне, і друге, і третє.

А ще — приємно бачити єдність команди, коли відбувається особливий момент: хтось щось згадує, інший підхоплює, третій додає, і відповідь готова. Це заряджає позитивом.

Національний квіз у Києві

Теж хочу пограти – що для цього треба?

Якщо ви захотіли спробувати пограти, але не маєте команди, то можете звернутись до організаторів — вони можуть запропонувати приєднатись до групи, якій бракує гравців.

Якщо вам сподобалось, і хочете продовжити — шукайте собі компаньйонів, в іграх можуть брати участь команди складом від трьох гравців.

Зіграність команди і плюс-мінус стабільний склад мають значення — часто правильні відповіді на квізах свідчать не так про знання, як про вміння “докрутити” варіант.

гра БАМквіз у Києві

Найважливіше, що треба знати всім, хто тільки хоче спробувати пограти: обов’язково приходьте. Навіть якщо ви не дасте жодної правильної відповіді й посядете останнє місце, за вечір дізнаєтесь купу нового.

Не треба засмучуватись, а намагатися відчути кайф від гри. Та і просто приємно дивитись, скільки розумних людей сидить навколо — це величезна спільнота, об’єднана любов’ю до знань!

Квізи дають можливість регулярно зустрічатись з друзями, розважатись, думаючи над цікавими завданнями, і чудово об’єднують вашу компанію.

Де зараз орагінзовують квізи у Києві:

 1. City Quiz Kyiv – ігри відбуваються два рази на місяць, по середах о 19.00 у Campus Community (вул. Саксаганського, 1г).
  Вартість: 200 грн з учасника.
  Організатор: Дмитро Моргунов
 2. PubQuiz – ігри відбуваються онлайн по середах і офлайн щосуботи. Календар ігор тут.
  Місця: Urban Grill meat&cider (вул. Хорива, 25/12), 3В Cafe ( вул. Хорива, 23) та Grazy Jack (вул. Антоновича, 47).
  Вартість: вільний донат.
 3. БАМ Quiz – ігри відбуваються два рази на місяць, по четвергах.
  Організатор: Єгор Бурнос.
  Місце: Shatun Pub (вул. Петра Сагайдачного, 41).
  Вартість: 250 грн з учасника.
Тетяна Павліченко

Тетяна Павліченко

Редакторка

читати наступне