--12509

29 Червня, 2023

життєстиль

Як проводить вечори комік “VIP Тернопіль” Віктор Гевко: казки на ніч, збори для ЗСУ та мотивація перед сном 

Віктор Гевко — актор з “Одного разу під Полтавою” та CEO гумористичної команди “VIP Тернопіль”.

Він виступає з благодійними концертами (наступний такий – 30 червня в КВЦ “Парковий” у Києві): їздить українськими та закордонними містами, спілкується з глядачами та проводить свої вечори саме за роботою. 

Та часом Віктор приходить додому після складного робочого дня і воліє присвятити час саме сім’ї.

Наскільки по-різному актор та комік може проводити час після 18:00, він розповів “Вечору”. Далі — пряма мова Віктора.

Віктор Гевко

Вечірні ритуали

В останні роки вечір для мене — це читання казок синові на ніч. 

Він любить слухати їх у певній інтонації, а ще — створювати нові варіанти вже давно знайомих історій. Його тішать перекручені слова та нові імена героїв. У нас є збірка українських казок — синові вона дуже подобається. 

Увечері ми вимикаємо телевізор і стараємося із сином поговорити, погратися, скласти якийсь конструктор. Головне, щоб ми робили щось разом. 

Один з моїх вечірніх ритуалів — обов’язково перед сном щось поклацати на YouTube чи телевізорі. Звідки б я не приїхав, що б не робив і якою б далекою не була далека дорога, присвячую цьому час.

Після початку повномасштабної війни найчастіше дивлюсь  аналітику та інтерв’ю — потім розумію, що отримав потрібну інформацію за день, і обираю якийсь фільм чи серіал

Віктор Гевко

Сімейна вечеря

Під час вечері ми зазвичай ділимося, як минув день, і розповідаємо про свої плани.  Моя дружина дуже смачно готує. Я люблю, коли ми вечеряємо корисною їжею — я б сам такі страви ніколи не зробив, а дружина додасть до салату незрозумілих мені інгредієнтів, і мені все смакуватиме. 

Та нещодавно я готував їжу на грилі — ми гарно повечеряли вдома на балконі. І хоч зазвичай п’ю просту воду, з такої нагоди дуже захотілося пива. Це, напевно, була з найсмачніших вечер за останній час. 

Віктор Гевко

Вечірня мотивація

Коли аналізую свій день, то залишаюся незадоволеним — думаю, скільки ще всього можна було зробити та куди пішов увесь час. 

Та потім мотивація з’являється перед сном — хочеться вже комусь дзвонити серед ночі та реалізовувати нові ідеї.

Мене можуть надихати промови, інтерв’ю або фільми — наприклад, документальна стрічка про Арнольда Шварценеггера, яку я дивився нещодавно.  

Ввечері я записую в нотатки свої плани на наступний день — як правило, навіть не підглядаю в них потім, адже про все пам’ятаю. Та часом буває купа справ, і такі списки дуже рятують. 

Благодійні концерти на допомогу ЗСУ

Коли я не вдома, то їжджу виступати з благодійними концертами. Тому також присвячую вечори зустрічам з глядачами.

Наша команда їздить Україною та закордонними містами. У цьому, певно, і різниця вечорів артистів від вечорів інших людей — їх потрібно проводити за роботою. А після концерту — коли переодягнешся, поспілкуєшся з людьми. — все поступово переходить у ніч. 

У різних містах концерти проходять приблизно однаково — люди позитивно нас зустрічають. За кордоном ситуація схожа — хіба що в глядачів ще більш неймовірна реакція на виступи. 

VIP Тернопіль

Зараз важливо, щоб такі вечори проходили з користю. Тому збираємо гроші для допомоги ЗСУ — купуємо автомобілі, дрони, тепловізори, турнікети і все необхідне для військових. Кожен вечір додає щонайменше 50 тисяч гривень до збору. 

Востаннє в Тернополі ми зібрали приблизно 700 тисяч гривень — тільки підписаний Валерієм Залужним прапор України продали за 220 тисяч гривень. 

Проте рекордним у мене був вечір у Чикаго — тоді зібрав 110 тисяч доларів для ЗСУ.  

Благодійний концерт в Чикаго

Ввечері я ніколи не лягаю рано спати. Зазвичай це стається після 12. 

Найкращий вечір у житті — той, який став яскравим, хоч ти нічого від нього не очікував.

У вечір нашої перемоги над Росією я буду кричати від радості, поки не зірву горло. Думаю, що такий вечір поступово перейде в ранок — ніхто не хотітиме спати, всі гучно відзначатимуть таку подію.

Валерія Шебела

читати наступне