--20691

12 Жовтня, 2023

вечорниці

У київський бар зайшов нейрохірург Генрі Марш. Про що говорив, що їв і пив відомий письменник

10 жовтня Київ відвідав британський нейрохірург і письменник Генрі Марш. Ввечері він завітав у столичний бар «БарменДиктат».

«Вечір» попросив співвласника закладу Кирила Кислякова розповісти, що їв, пив і говорив знаменитий гість у знаменитому барі.

Довідка «Вечора:

Генрі Томас Марш — провідний британський нейрохірург, піонер нейрохірургічної допомоги для України. Автор бестселера «Історії про життя, смерть і нейрохірургію», що вийшов в українському перекладі у «Видавництві Старого Лева». Кавалер Ордена Британської імперії.

Українське пиво антиімперський стаут «Чорний Санта», який куштував Генрі Марш. Зварено на броварні Beermaster Brewery (Київ).

Генрі Марш в Києві-20664

співвласник бару «БарменДиктат»

Кирило Кисляков

Генрі Марша в «БарменДиктат» привів перекладач його книги та нейрохірург Андрій Мизак. Андрій вже був у нас в гостях зі Стівеном Фраєм.

І Стівен Фрай якось так захопився нашим закладом, що порадив його Генрі Маршу та іншим своїм друзям.

Для нас це велика відзнака, — для бару і для мене особисто. Бо Стівен Фрай це, мабуть, один з тих авторитетів, після яких ти можеш сказати «здав ти іспит» або «не здав».

Генрі Марш скуштував у нас антиімперський стаут «Чорний Санта», пив джин, а їв фіш-енд-чіпс, як і Стівен Фрай.

Запам’ятав Марша як непересічну людину. Одразу розумієш, наскільки потужна перед тобою особистість. Відчув його як добру людину.

В розмові Генрі сказав про підтримку України, народу. Пояснив, що його присутність тут – ознака того, що він вірить в нас, вірить в нашу перемогу.

Розумію, що для такої людини поїхати кудись, де періодично лунають сирени та падають ракети — сміливий акт підтримки.

Як Генрі Марш, так і Стівен Фрай могли записати відосик на підтримку України у якомусь красивому лондонському сквері. Але ні, вони сіли на потяг (не в літак!), їхали таким «дідівським» способом, щоб приїхати та особисто підтримати нас. Це дійсно мотивує і дуже підтримує.

Артем Кузьменчук

Артем Кузьменчук

головред «Вечора»

читати наступне