--19637

29 Вересня, 2023

вечірнє місто

«Чоловіки – емоційні імпотенти». Максимально крінжовий репортаж з майстер-класу по знайомствах на Тіндері

«Що б не сталося – усміхайся», – сказала я собі, відкриваючи двері Girls time club. Сьогодні ввечері я прийшла на івент «Шанс на Тіндер».

Попереду дві години, впродовж яких притримуватиму свою щелепу, щоб не відпала. Я тут тільки для вас: прийшла дізнатися, як у жіночому клубі вчать знайомитись з чоловіками.

Покажіть, що ви відкрита і легка

Довгий стіл. Планшетки, ручки з пластиковими кристалами і келихи з бантиками. Все у бузково-фіолетовій гамі, навіть штори.

Майстер-клас "Шанс на Тіндер"

Ведуча Таля очолює цех з виробництва меблів, а такі жіночі зустрічі веде за покликом серця.

У неї легка блузка, чорна спідниця, широка усмішка та активна жестикуляція. Вона пропонує на вибір чай або ігристе: обираю бульбашки для пом’якшення удару по крінжометру.

майстер-клас "Шанс на Тіндер"

Щасливих учасниць сьогодні троє: я, Карина і Олена. Імена учасниць змінюю з етичних міркувань.

Ми по колу розповідаємо, чого приперлись. Каріна у картатій сорочці, з червоною помадою і високою посадою.

Каже, що її робота відлякує чоловіків. Вона майже не користується Тіндером, обираючи інші платформи для знайомств.

Майстер-клас "Шанс на Тіндер" у Києві

Олена ж тусить тіндерівськими просторами давно, та нічого путнього з того не виходить.

Вона у чорному: шортах та футболці. Я ж розповідаю, що настільки олдова, що досі знайомлюсь на вулиці. І про оті ваші тіндери ніц не знаю.

Майстер-клас "Шанс на Тіндер" у Києві

Ігристе налито: летс гет іт стартед! Таля гордо сповіщає: у неї через Тіндер було понад 100 побачень.

Правда, зустрічається зараз з чоловіком, з яким була разом 10 років тому. І Тіндер тут ні до чого.

Але то таке, деталі. Головне, що про цю соцмережу вона знає все і досі там сидить. Прокачує скіли:

– Має бути десь 6-9 фото у профілі, де вас видно з усіх боків. Якщо ви худа, а чоловіку подобаються повненькі, то хай побачить це до зустрічі. На основній фотці дивіться в камеру і мило усміхайтесь: покажіть, що ви відкрита і легка. Такі жінки подобаються чоловікам.

Скоро вже буде Паска

Опис профілю теж важливий:

– В описі пишіть про себе з гумором, у мене так: «Половинку не шукаю, шукаю цілого».

Майстер-клас "Шанс на Тіндер" у Києві

Не витримую і питаю:

– Ці приколи досі актуальні?

– Ви не повірите, але так! Правда, я оригінально написала? У мене були аб’юзивні стосунки, де я була половинкою. Тепер я ціла. 

Уявляю, як роблю рукалице. Продовжую мило усміхатися – хоч основне фото на Тіндер ліпи.

Карина і Олена сміються – бородатий прикол зайшов в чат. Роблю великий ковток ігристого. На фоні грає: «Скоро вже буде Паска, так що заказуйте м’яска». 

У подертій куртці і без сирників

– Якось в анкеті одного мужчині побачила: «Треба зашити куртку». Написала йому, що у мене є знайома швачка. Не така гарна, як я, але професіонал.

Відповів: «А мені потрібна така гарна, як ви». Іноді мужчини шукають турботи, піклування. Гарно написав – заінтригував.

У мене в описі інтрига: «Маю чорний пояс по приготуванню сирників». Це чіпляє, мені пишуть з проханням приготувати. А я відписую: «Готуватиму тільки своєму чоловікові».

Голодного чувака з дірявою курткою шкода. Сирник не дали, куртку не зашили. Чо приходив – вопше не понятно.

– Кого ми не лайкаємо? – Починає нову експертну розповідь Таля. – Тих, у кого не видно обличчя. Також тих, у кого в описі червоні прапорці.

Наприклад: «Я простий хлопець і шукаю просту дівчину».

Про що це говорить? Що він не хоче розвиватись, заробляти і витрачати на вас гроші. 

– Мамка влаштувала на завод 10 років тому. Він заробляє 15 тисяч гривень і не прагне до більшого. А чоловікам складно змиритись, що жінки ізначально меркантильні.

А як має бути? Мої гроші – то мої гроші, а його гроші – то наші гроші.

Баба-мужик

Розібрались з лайками – час крінжити в блоці «комунікація»:

– Є три правила. Перше: визнавати перевагу чоловіка у мисленні, доході і навичках. Не нада приходити на побачення і розповідати, яка ви класна баба-мужик. Навіть якщо у вас свій бізнес і ви багато заробляєте.

Мужчинам не потрібен конкурент! Ви маєте захоплюватись ним, питати про його роботу. Можете розказати про себе типу вскользь: отримала освіту, трохи попрацювала. 

Майстер-клас "Шанс на Тіндер" у Києві

Змагаюсь з бажанням блювонути під стіл: 

– Ну так, якось само собою вийшло бізнес очолити.

Таля не звертає уваги на мене і продовжує:

– Друге правило – не вступати у відкриту суперечку. Одна моя клієнтка мала такий випадок: познайомились і ще не бачились вживу, а вже посварились. Бо він не вірить у гороскоп, а вона каже: це тому, що ти Близнюки.

Майстер-клас "Шанс на Тіндер" у Києві

Як можна було красиво вийти з ситуації? Сказати: Близнюки не дарують квіти. І він або не дарує і визнає, хто він, або дарує, і вона отримує квіти. 

Чоловіки емоційні імпотенти

Карина схвально киває. На фоні грає: «Ти щаслива будеш, ти щаслива будеш. Ти щаслива будеш, тiльки пам’ятай». Валя продовжує:

– Третє правило – не робити з нього винуватця. Ви нафарбовані і гарні чекаєте на побачення, а він відміняє? Скажіть, що ви тоді йдете з подругою гуляти. Але на вас така відверта сукня, що хтось точно вкраде. І все! Він приїде до вас куди скажете, бо цікаво, яка ж там сукня. І не захоче вас ні з ким ділити.

Карина на хвилинку виходить. Хочеться піти за нею і більше не повертатися. Але сиджу. Усміхаюсь, мать його так.

Майстер-клас "Шанс на Тіндер" у Києві

Валя наливає собі синього чаю:

Чоловіки – емоційні імпотенти. Вони йдуть на жіночу енергію. Тому ти маєш бути жіночна. Щоб він розумів: з тобою буде просто. Фліртуйте, робіть компліменти, пишіть першими. І відповідайте на смайлики! Мужчинам набагато складніше спілкуватися, ніж нам. 

Бракуємо, перехрещуємо, викидаємо та відспівуємо

Проте тривала переписка – не наш метод. Складається стійке враження, що Тіндер – це спорт. Успішність вимірюється часом, який проходить від початку переписки до зустрічі вживу:


– Я за 10 хвилин можу зробити так, що чоловік мене запросить на побачення. І ви теж так зможете. А от якщо мужчина протягом кількох днів не пропонує зустрітись – бракуємо, перехрещуємо, викидаємо та відспівуємо.

Майстер-клас "Шанс на Тіндер" у Києві

Нарешті мої тортури закінчуються. Не знімаючи з обличчя усмішку, дякую за науку, фоткаю свічку у вигляді фалоса з ногами і кулею вилітаю на вулицю. Карина та Олена ще лишаються – хочуть поставити додаткові питання. А я тікаю щодуху, спрагло ковтаючи повітря без сексизму, стереотипів та маніпуляцій. 

На майстер-класі не почула нічого, що б допомогло побудувати тривалі стосунки або хоча б організувати феєричний секс на одну ніч. Ні. Тільки побачення за побаченням. Наче поїсти у ресторані і виклянчити букет – це кінцева мета. Крінж та й годі.

Ольга Бродська

Ольга Бродська

журналістка

читати наступне