--11535

20 Червня, 2023

корисне

Де шукати ідеї для капсульного вечірнього гардероба: 5 акаунтів на YouTube, Instagram та TikTok

Удало складений капсульний гардероб — це справді розрада для літніх вечорів

Не потрібно годинами приміряти одяг та думати, як поєднувати свої улюблені речі. Особливо тоді, коли знаєш правила капсульного гардероба та найкращі варіанти тканин і кольорів для літа.

Та звідки черпати натхнення і як зрозуміти, яким речам краще надавати перевагу?

Для цього можна скористатися допомогою стилістів та модних інфлюенсерів. “Вечір” зібрав 5 акаунтів, на які варто звернути увагу.

YouTube

Margarita Muradova

Маргарита Мурадова — персональна стилістка та співзасновниця освітнього онлайн-проєкту MODEISME. На своєму YouTube-каналі вона аналізує стиль відомих інфлюенсерок, ділиться останніми трендами, показує способи стилізації одягу та радить, що варто додати до капсульного гардероба. 

Alyssa Beltempo 

Блогерка популяризує slow fashion – напрям у моді, спрямований на більш свідоме споживання одягу. Вона публікує відео про те, як створювати оригінальні образи з того, що вже є в гардеробі, та купувати речі правильно — без ірраціональних рішень та не на хвилі чергових трендів.

Instagram

Роузі Гантінгтон-Вайтлі 

Роузі Гантінгтон-Вайтлі — британська модель, акторка та засновниця бренду косметики Rose Inc. В Instagram вона ділиться світлинами зі свого життя — окрім фотографій зі світських виходів, публікує і міські образи. Зазвичай модель віддає перевагу мінімалістичному дизайну та класичній палітрі кольорів в одязі. 

капсульний гардероб-11511
капсульний гардероб-11512
капсульний гардероб-11513
капсульний гардероб-11514
капсульний гардероб-11515

Аліна Френдій

Аліна Френдій — модна інфлюенсерка, дизайнерка та  засновниця двох брендів одягу: TOTE і COOSH. Вона регулярно публікує свої образи у стрічку Instagram — ділиться ідеями повсякденних та більш святкових варіантів стилізації одягу. 

капсульний гардероб-11519
капсульний гардероб-11520
капсульний гардероб-11521
капсульний гардероб-11522
капсульний гардероб-11523

TikTok

Jenny Billingham 

Дженні створює відео, де вчить жінок розробляти капсульний гардероб, стилізує речі декількома шляхами, надихає інших знаходити власний стиль та ділиться модними знахідками за прийнятною ціною. Вона публікує контент на декількох платформах — зокрема і на TikTok.

Валерія Шебела

читати наступне