2 Квітня, 2023
вечірнє місто
Вечірній фоторепортаж з Ужгорода – єдиного облцентру без комендантської години
Автор: Мельниченко Михайло
Закарпаття є єдиною областю в Україні, де комендантську годину не запровадили. Для “Вечора” місцевий фотограф Михайло Мельниченко погуляв вулицями Ужгорода пізніми вечорами. Далі – його пряма мова та світлини.
«Після 22-23:00 в місті починаються закриватись тераси і ресторани, залишаються лише пару барів, які працюють до останнього клієнта.
Можна побачити, як нічними вулицями спокійно гуляють люди парами, або вигулюють собак.
Іноді зустрічаються невеликі групи молоді, які тусуються у скверах або біля цілодобових мінімаркетів, кіосків з фастфудом. Ці кіоски працюють приблизно до 00:01 ночі.
Після першої ночі в місті можна побачити лише таксистів і працівників цілодобових мінімаркетів, зрідка – патрульних.
У пізню пору люди не хочуть попадати в кадр. Чому – не знаю.
Через відсутність комендантської години можна відчути спокій, не треба стежити за часом чи терміново викликати таксі, щоб потрапити додому.
Ужгород ніколи не був динамічним містом, його вайб – це спокій та непоспішність, так і є зараз».





















Що відбувається вечорами у вашому місті? Напишіть нам.
Ось, може вас зацікавить цим вечором
Ось про що ми пишемо в інших рубриках
Сім нових закладів Києва, які відкрились у травні
Фестиваль «Книжкова країна» присвятять магії і людській силі. Оголосили дату проведення
Чому тривожні люди — насправді найкращі професіонали. Несподіваний погляд психотерапевта
Таємниця Володимира Івасюка. Читайте уривок з нової книги Філа Пухарєва «Це вам не естрада»
Чому в парі зникає секс — сексологиня пояснила, як проживання з батьками руйнує пристрасть