--2033

2 Квітня, 2023

під ковдрою

Складіть плейлист для сексу. Як це і навіщо

Наука каже, що музика має здатність викликати відчуття задоволення. 

Слухання музики підвищує пульс і пришвидшує дихання – які є ознаками збудження – і задоволення від музики фактично може готувати тіло до сексуального задоволення, пояснює соціальний психолог та дослідник сексу Девід Вол.

Він дає 9 причин, чому музика є хорошим варіантом для сексу. Серед них – зменшення скованості та більша свобода дій, зниження стресу та негативних думок, які теж заважають отримувати задоволення від інтиму сповна. Музика також підсилює ваш зв’язок у парі, що призводить до більшого задоволення у ліжку. Ну і ритми музики можуть надихнути вас на певні ритми у рухах.

Але яку музику і як підібрати? Про це «Вечору» розповів програмний директор Radio Relax Руслан Герасименко, який підбирає музику для розслаблення уже 6 років. Далі – його пряма мова.

 1. З чого почати? Знайдіть пісню, яка має конкретну асоціацію з вашою половинкою і поділіться нею наживо чи в переписці. Це може бути трек, який ви нещодавно згадували в розмові, або побачили в одній з сцен фільму.
 2. Напишіть або розкажіть відверто, чому саме ця пісня нагадує про вашу близькість. Вже сама така переписка викличе позитивні вібрації і може налаштувати на правильний вайб.
 3. Дізнавайтеся про музичні смаки одне одного, підбирайте відповідні треки і додавайте їх спільно в свій плейлист. Вже саме обговорення треків для пікантного плейлиста – це прелюдія.
 4. Сфокусуйтеся на спільних відчуттях через мову музики. Це допоможе бути на одній хвилі у виборі треків.  
 5. Робіть сюрпризи. Якщо ви добре знаєте смаки і очікування коханої людини, спробуйте додати новизни у ваш інтим самостійно.
 6. Виберіть і презентуйте у правильний момент свій плейлист коханим.

Як скласти саундтреки для вашої ночі

 • Не обирайте заготовлених кимось плейлистів. Докладіть власних зусиль і створіть його самостійно. Це показник вашої уваги і зацікавленості, який кохана людина оцінить.
 • Не будьте занадто прямолінійними. Хтиві реп-мотивчики про “я б її…” та “вона скаче на моєму… як…” – це несмак. Ви варті кращого і витонченнішого.
 • Подумайте про якісну акустичну систему і правильну гучність звуку. Якісний об’ємний звук з правильною гучністю – ви ж маєте чути одне одного.
 • Ви знаєте свою половинку найкраще. Тому обирайте треки із відповідним темпоритмом і вайбом. Вони мають співпадати із вашими темпераментами в ліжку. Бути на одній хвилі – це ключ.
 • Не обирайте занадто попосві треки. Музика має “належати” тільки вам двом. І стосуватися тільки вас обох. Це допоможе зблизитися і відчувати одне одного краще.
Герасименко Руслан

Герасименко Руслан

програмний директор Radio Relax

читати наступне