--21338

4 Листопада, 2023

вечорниці

Не пропустіть: онлайн-вечір авторки «Оповіді служниці» Марґарет Етвуд з українськими читачами

Літературний проєкт письменниць-фантасток «Фантастичні-talks(s)» анонсував live-інтерв’ю з авторкою роману-антиутопії «Оповідь служниці» Марґарет Етвуд. Інтерв’ю відбудеться ввечері 9 листопада о 20:00.

Під час інтерв’ю говоритимуть про актуальність у 2023 році роману-антиутопії «Оповідь служниці», який був написаний ще Етвуд ще у 1985 році. Про роль жінки у сучасному світі, глобальні зміни у світі й в Україні, які вплинули на становище жінок.

Під час інтерв’ю глядачі можуть поставити питання письменниці. Розмову з Марґарет Етвуд вестимуть українські письменниці Дарія Піскозуб, Наталія Матолінець та Світлана Тараторіна.

Під час live-інтерв’ю на YouTube-каналі проєкту «Фантастичні-talks(s)» збиратимуть гроші для медичного батальйону «Госпітальєри».

У романі-антиутопії «Оповідь служниці» Етвуд пише про теократичну державу Гіллеад. У цій державі встановлено патріархальний режим, а жінки перебувають у репродуктивному рабстві — сенс їх існування зведений до народження дітей для верхівки Гіллеаду.

Вам також може бути цікаво:

  • «Книгарні є? А якщо знайду?»: українські знавці книг діляться книжковими місцями. Частина 1
  • Віддалений гавкіт собак і тіні кажанів: вечори письменниці Євгенії Кузнєцової
  • Я курую читацький клуб вечорами: історії Тетяни Лукинюк, Анастасії Євдокимової та Богдани Неборак
Артем Кузьменчук

Артем Кузьменчук

головред «Вечора»

читати наступне